Çamaşır Kurutma Makinesi Tavsiyesi

Banyonuza Uygun Çamaşır Kurutma Makinesi Seçimi


Son yıllarda ülkemizde yaygınlaşmaya başlayan ancak yine de her evde kullanılmayan kurutma makineleri kullanışlı makinelerdir. Çamaşır makinesinden ayrı olarak üretilen ve kullanılan bu makineler çamaşırı ütü için veya normal olarak kurutur ve kullanıma hazır eder. Ütü için ayarları ile ütüye hazır olan çamaşırlar kolaylıkla ütülenebilir.
Kırışık önleme tuşu ile çamaşırlar kolaylıkla ütülenebilir. Eski modelleri çamaşırı yıpratması açısından çok da kullanışlı değilken artık gelişen teknoloji ile çamaşırları yıpratmayan ve rengini soldurmayan ürünler üretilmektedir. Çamaşır makinesinden ayrı olarak kullanılan makinelerin özelliği çamaşır makinesinden çok daha fazla kiloda çamaşırı bir anda kurutabilmesidir.


Yeni teknoloji ile filtrelerini kendisinin temizleyebildiği makineler üretilmiştir. Filtrelerindeki kalan yün veya tüycükleri kendi kendine temizleyen akıllı makineler üretilmektedir. Makinelerin hassa çamaşırlar için programları vardır. Hassas çamaşırların zarar görmeden kurutulmasını sağlar. Ayrıca Sessiz çalışan bu makineler gün içindeki yoğun iş temposuna ayak uyduran ve işlerin kolaylıkla yürümesini sağlayan aletlerdir.


Tüketiciye kolaylık sağlayan ve zamandan kazandıran bu makineler enerji tasarrufu da sağlamaktadır. Çamaşırların kuruması için yerden ve zamandan tasarruf ederek 8 kiloya kadar çamaşırı kurutabilme özelliğine sahip ürünler çamaşırların hijyenik olarak kurumasını sağlar. Isı ve devir seçimi yapılabilen makineler çok yer kaplamayan ve estetik olarak tasarlanmıştır.

Çamaşır Kurutma Makinesi Tavsiyesi

Tavsiyemiz olarak A++ veya A+++ enerji tasarruflu modelleri tercih etmenizi tavsiye ederiz. Aynı zamanda alacağınız modelle ilgili internet yorumlarını okumanız Çamaşır kurutma makinenizi almadan çamaşır kurutma makineniz hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

Çamaşır kurutma makineleri yılda 150 kWh ile 700 kWh arasında enerji tüketimi olmaktadır. Çamaşır makinenizin Eletrik tüketim değerlerine bakmanızda fiyat performans açısından faydası olacaktır.

Çamaşır kurutma makinesinde bir dikkat etmeniz durum ise kurutma kapasitesi. 6 kg ile 10 kg aralarında çamaşır kurutabilmektedir. Kurutma kapasitesi seçimi yaparken bu noktaya dikkat etmeniz gerekiyor.


Bu Sayfaya Reklam Vermek İstermisiniz?

Hakkımızda Hasan Ali

Hasan Ali
Trabzon Rize Website tasarım ve optimizasyon “Olabildiğince yalnız kalmalıyım. Başardığım ne varsa, ancak yalnızlığımın karşılığıdır.” hasanalicolak.com.tr

BU YAZIMIZI OKUDUNUZ MU?

Oda Termostatı Nasıl İptal Edilir?

Oda termostatından memnun olmadığınızda veya oda termostatınız arıza yaptığında oda termostatının nasıl iptal edildiğini sizlere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir