Kombi Eco Modu Nedir?

Bazı kombilerde Eco modu mevcuttur. Eco modu olan kombiler daha tasarruflu çalışması eklenmiş bir özelliktir. Kombi marka modeline göre eco modları farklı çalışma standartları vardır. Aşağıda bazı kombilerin ECO modu ile ilgili bilgilere yer vereceğiz.

Demirdöküm Nitron Condense Eco Modu Nedir?

Demirdöküm Nitron condense kombilerde Eco modu mevcuttur. Eco modu tasarruf anlamına gelmektedir. Kombinin ekranında ECO Yazıyor ise tasarruf konumunuz açıktır .Tasarruf modundan çıkmak için kombi üzerindeki Eco düğmesine basılarak ECO yani tasarruf modunu kapatırsınız. Ekrandaki ECO yazısı gittikten sonra Tasarruf modundan çıkmış olur . ECO modu ılıman iklimlerde veya mevsim geçişlerinde kullanılmaktadır.

Nitron Condense Eco Modu Nedir?

Diğer kombi eco modları özellikleri için kombi modelinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Hasan Ali

Web Tasarımı , SEO , SEM Hizmetleri... Özel bir firmada teknisyen olarak çalışmaktayım. Boş vakitlerimde web tasarım, SEO alanlarında kendimi geliştiriyor ve bir çok projeye ortak oluyorum. Aynı zamanda şuanda bulunduğunuz blog sayfasında makaleler yayınlayarak sizlere bilgiler paylaşıyorum.

BU YAZIMIZI OKUDUNUZ MU?

Ferroli FH

Ferroli Kombi FH Hatası Nedir?

Ferroli Kombi FH Hatası Nedir? Kombinizin su basıncı 1.5 bar olmalıdır. Eğer su basıncının 1 …

4 YORUMLAR

  1. Merhaba nitron kombinin petek sıcaklığı 40 dereceye aldığımda 45 derecede sönüyor ancak 30 derecede devreye giriyor. Bunu +5, -5 yapma imkanımız yok mu? Kışın tavsiye edilen petek sıcaklığı kaç derece acaba?

    • Sıcaklık ayarı +5 derece olunca kombi petek ısıtmasını durdurur ve bir süre sonra tekrar devreye girer. Kışın ısı ihtiyacına göre 45-60 derece arasında kullanabilirsiniz. Oda termostat ile kullanmanızı tavsiye ederim.

  2. ee eco mod ne işe yarıyo???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.