Radyatör Koruyucu

Kalorifer Petek Koruyucu

Kalorifer petek koruyucu ile maliyetlerinizi minimum seviyeye indirebilirsiniz. Kalorifer peteklerinizi temizlenmesine gerek kalmaz. Kalorifer peteklerinizde pas, kireç ve çamur oluşumunu önler.

Kalorifer Petek Koruyucu Nedir?

Kalorifer peteklerinizde sirkilasyon yapan suyun içine katılan koruyucu sıvıdır. Bu koruyucu peteklerinizin paslanmasını , kireçlenmesini ve çamurlaşmasını engeller. Bu sayede yüksek verim sağlarken ilerleyen yıllarda oluşacak olan petek kirliliğinin önüne şimdiden geçebilirsiniz. Bu sayede petek temizletmenize gerek kalmadan peteklerinizi uzun süre boyunca kullanabilirsiniz.

Koruyucular genelde sirkilasyon eden suyun PH değerini değiştirerek oluşan pası parçalayarak sistemin tıkanmasını ve çamurlaşmasını engellemektedir. Sizde yeni kalorifer peteği taktırmışsanız hemen koruyucu ilave ederek şimdiden tasarrufa başlayabilirsiniz.

Petek Koruyucu Kimyasallar

Piyasada birçok marka petek koruyucu kimyasalı bulunmaktadır. Bunlardan en çok tercih edileni ise Kombi Tesisat Koruyucu, Radyatör Koruyucu Nedir? sayfamızda bahsettiğimiz Sentinal X100 koruyucusudur.

Koruyucuyu ilave etmek için banyonuzda bulunan havlupanın vanaları kapatılır ve içerisindeki su havlupanı sökerek boşaltılır. Artından havlupan tekrar yerine takılır ve havlupan üzerinde bulunan hava alma yeri sökülür bir huni yardımı ile koruyucu havlupan peteğin içine dökülür. Ardından havlupanın hava alma pürjörü yerine takılır. Kapalı olan vanalar açılır ve havlupanın havası alınarak kombi çalıştırılır. Kombi çalıştığında sirkilasyon yaparak koruyucu diğer peteklere dağılmaktadır ve koruma sağlamaktadır.

Kombi radyatör Koruyucu En Uygun Fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Hasan Ali

Web Tasarımı , SEO , SEM Hizmetleri... Özel bir firmada teknisyen olarak çalışmaktayım. Boş vakitlerimde web tasarım, SEO alanlarında kendimi geliştiriyor ve bir çok projeye ortak oluyorum. Aynı zamanda şuanda bulunduğunuz blog sayfasında makaleler yayınlayarak sizlere bilgiler paylaşıyorum.

BU YAZIMIZI OKUDUNUZ MU?

Modülasyonlu Oda Termostatları Hakkında

Bugün modülasyonlu oda termostatları hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Modülasyonlu Oda Termostatlarının Çalışma Mantığı? Modülasyonlu Oda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.