Alarko Serena H20 Hatası Çözümü

Alarko Serena H20 Hatası kombinin su basıncının yetersiz olduğunu göstermektedir. Kombinizin Su basıncı 1.5 bar seviyesinde olmalıdır.

Alarko Serena Basınç Göstergesi

Alarko Serana kombinizde su basınç göstergesi kombinin altında yer almaktadır. Kombinin su basıncı 1 bar ile 2 bar arasında olmalıdır. Kombi su basıncınız 1 barın altına düştüğünde kombinize 1.5 bar su doldurarak su doldurma vanasını kapatmalısınız. Su basıncınız 2 barın üzerine çıkmış ise fazla suyu peteklerden hava alarak yada su boşaltma vanası takılmış ise kombinin su basıncını peteklerdeki suyu boşaltarak ayarlayabilirsiniz.

Alarko Serena H20 Su Doldurma

Alarko Serena Su Basıncı Düşürme

Alarko Serana kombinizin su basıncı 2 bar üzerinde ise peteklerinizin herhangi birtanesinin havasını alarak su basıncını düşürebilirsiniz. Eğer tesisatçı firmanız tarafından tesisatınıza su boşaltma vanası takılmış ise su boşaltma vanasını açarak kombinin su basıncını 1.5 Bar seviyesine ayarlayabilirsiniz.

Alarko Serena H20 Hatası Çözümü

Alarko Serena H20 Hatası kombinizin su basıncının düşük olduğunu göstermektedir. Kombinizin su basıncını kontrol edip su basıncı 1 bar seviyesi altında ise kombinize 1.5 bar su ilave etmek için kombinin altında bulunan su doldurma vanasından kombiye 1.5 bar su doldurmalısınız.

Hasan Ali

Web Tasarımı , SEO , SEM Hizmetleri... Özel bir firmada teknisyen olarak çalışmaktayım. Boş vakitlerimde web tasarım, SEO alanlarında kendimi geliştiriyor ve bir çok projeye ortak oluyorum. Aynı zamanda şuanda bulunduğunuz blog sayfasında makaleler yayınlayarak sizlere bilgiler paylaşıyorum.

BU YAZIMIZI OKUDUNUZ MU?

Şofben Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Şofben Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Şofben Alırken Nelere Dikkat Edilmeli Şofben Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? Şofben almadan önce dikkat edilecek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.