Atromix Kombi Bar Ayarı Nasıl Yapılır?

Atromix Kombi Kullanımı

Demirdöküm Atromix Kombinin su basıncı 1 -2 bar arasında olmalıdır. Su basıncı ile ilgili sorun olduğunda kombinin ekranında F22 hata kodu yanıp söner. F22 hatasını gördüğünüzde veya kombinizin basıncının 1 bar altına düştüğünde kombiye su doldurmanız gerekiyor.

Atromix Kombi Su Basıncını Nasıl Görebilirim?

Kombinin su basıncını görmek için kombinin petek ayar düğmesi ile sıcak su ayar düğmesini kapalı konuma getirdiğinizde kombi ekranında su basıncını göstermektedir.

Atromix Kombiye Su Nasıl Doldurulur?

Atromix kombiye su doldurmadan önce su basıncının 1 bar altında olduğunu kontrol edin. Su basıncını kontrol etmek için kombinin petek ayar düğmesi ile sıcak su ayar düğmesini kapalı konuma getirdiğinizde kombi ekranında su basıncını göstermektedir. Su Basıncı 1 bar altında ise kombinin altında bulunan mavi su doldurma vanasını açarak kombinin su basıncını 1,5 bar seviyesine kadar doldurun ve su doldurma vanasını tekrar kapatın. Su doldurma işlemini yaptıktan sonra ihtiyaca göre sıcak su ve petek derecesini ayarlayabilirsiniz.

Bunu Biliyor musunuz?

Atromix kombinin su basıncını ayarladıktan sonra kombi bir süre kendiliğinden işlem yapmakta ve bu süre boyunca sıcak su ve petekleriniz ısınmayacaktır. Su doldurduktan sonra yaklaşık 10 -15 dk kombide bir işlem yapmayınız. Ekranda basınç yanıp sönmesi bittikten sonra kombiyi kullanabilirsiniz.
Atromix Kombi Su Basınç Ayarı

Hasan Ali

Web Tasarımı , SEO , SEM Hizmetleri... Özel bir firmada teknisyen olarak çalışmaktayım. Boş vakitlerimde web tasarım, SEO alanlarında kendimi geliştiriyor ve bir çok projeye ortak oluyorum. Aynı zamanda şuanda bulunduğunuz blog sayfasında makaleler yayınlayarak sizlere bilgiler paylaşıyorum.

BU YAZIMIZI OKUDUNUZ MU?

Şofben Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Şofben Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Şofben Alırken Nelere Dikkat Edilmeli Şofben Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? Şofben almadan önce dikkat edilecek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.