Rize Web Tasarım Firmaları

Rize Web Tasarım Firmaları

900 TL Değerinde Web Sitesi 550 TL

Yirmi birinci yüzyıl, internet sektörünün ilerlediği ve dünya üzerindeki hemen her türlü işlemin bu araç vasıtasıyla yapıldığı bir dönemdir. Geçtiğimiz yüzyılda böyle bir teknoloji hayal bile edilemezken, sistemlerin bu kadar hızlı gelişmesi ve kendisini yenilemesi gerçekten de dünya teknolojisi adına büyük bir atılımdır. Doksanlı yıllarda hayatımıza giren internet, HTML 1.0 ile kodlanmış web sayfaları ile görüntülenmiş ve sürekli olarak kendisine dinamizm katarak büyümüştür. HTML sürümlerinin yanı sıra PHP ve ASP de geliştirilmiş ve böylece statik sitelerin yanı sıra dinamik web siteler de ortaya çıkmaya başlamıştır. Bu tarz sitelerden haber sayfaları,alışveriş siteleri, gazeteler, blog siteleri, çeşitli oyun siteleri üretilmiş ve her gün milyonlarca internet kullanıcısının beğenisine sunulmuştur. Bu aşamadan sonra Java da web programlarına dâhil olmuş, dinamik sayfalar artık Java ile de kodlanır olmuştur. Tüm bunlar, internetin ne kadar önemli bir mecra olduğunu göstermekte ve bunun için gelişme kaydetmektedir.

Bundan dolayı, günümüzde hemen herkesin kendisine ait bir web sayfası vardır. Bireysel düşüncelerini ya da fikirlerini aktarabileceği bir web bloğu ya da şirketinin kurumsal kimliğini sanal âleme yansıtacak bir portföy yahut da muhtelif özel yapıdaki eğlence siteleri internet dünyasında yer almaktadır. Zor olmamasına rağmen kompleks bir yapıda olan web tasarım işi, profesyonellik gerektirdiğinden amatörce yapılmaması gereken işlerdendir. En nihayetinde yapılan iş, ortaya çıkartılacak sonuç binlerce kişiye web âleminde sergilenecek ve beğenilerine sunulacaktır. Bundan dolayı internet sayfalarının profesyonellikle dizayn edilmesi ve bu şekilde internete sunum edilmesi gerekmektedir. Yeni Türk Ticaret Kanunu’na göre de her şirketin web sitesinin olma zorunluluğu, internetin önemine binaen çok yerinde bir örnektir.

Rize web tasarım firmaları da bu konuda profesyonelleşmiş ve ülke çapında ciddi önemli işler başarmış bir konumdadır. Bilhassa biz, Hasan Ali Çolak adımızı bir markaya dönüştürerek başta Rize olmak üzere Türkiye’nin her yerine webmaster, web dizayn hizmeti vermekteyiz. Bize, 0531 269 99 86 numaralı telefondan ulaşabileceğiniz gibi, hasanalicolak@gmail.com elektronik posta adresiyle de mesaj gönderebilirsiniz. Aynı zamanda hasanalicolak.com.tr internet sitemizden de referanslarımız hakkında detaylı bilgi alabilir ve bizi daha yakında tanıyabilirsiniz. Size en uygun web tasarım çözümlerine sunmak adına, biz hazırız.

Hemen Teklif AL

Bize ulaşmanız ve nasıl bir internet sitesi istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Unutmayın, reel boyutta iktisadi alan artık internet dünyasına taşınmış durumdadır.

Hasan Ali

Web Tasarımı , SEO , SEM Hizmetleri... Özel bir firmada teknisyen olarak çalışmaktayım. Boş vakitlerimde web tasarım, SEO alanlarında kendimi geliştiriyor ve bir çok projeye ortak oluyorum. Aynı zamanda şuanda bulunduğunuz blog sayfasında makaleler yayınlayarak sizlere bilgiler paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.