Oda Termostatı

Vaillant VRT 35 Oda Termostatı Bağlantısı

Vaillant VRT 35 Kablolu oda termostatını kombinize bağlamanız için kombinizin oda termostatı bağlantısından gelen 2 adet kabloyu oda termostatınızın montaj ayağında bulunan vidalı klemenslere bağlamanız gerekiyor. Oda termostat montaj ayağını duvarda uygun bir yere montajını yapın ve kombiden gelen kabloyu oda termostat montaj plakasında bulunan yere bağlayın.

Oda termostatının pilini takın ve oda termostatını montaj plakası üzerize takın ve sabitleme vidalarından oda termostatını duvara sabitleyin.

Vaillant VRT 35 Kablolu Oda Termostat Kullanımı

Oda termostatı üzerinde bulunan + ve – derece ayarlama düğmelerinden istediğiniz ortam sıcaklığını ayarlayın. Ekran ışığını yakmak için oda termostatı ekranının altında bulunan ışık simgeli düğmeye bir kere basın. Eğer oda termostatını tatil moduna almak isterseniz ışık simgesi olan düğmeye 5 saniye boyunca basılı tutun.

Vaillant VRT 35 Kablolu Oda Termostatını Kapatma

Oda termostatını evi havalandırırken veya ısıtmayı tamamen durdurmak istediğiniz zamanlarda oda termostat üzerinde bulunan + ve – düğmelerine aynı anda ekran tamamen kapanıncayakadar basılı tutmanız gerekiyor.

Vaillant VRT 35 Kablolu Oda Termostatını Nasıl Kullanmalıyım?

Oda termostatını gündüz 20 derece akşamları 22 derece gece 19 derece ayarlayarak kullanabilirsiniz. Evde olmadığınız zamanlarda 18 derecede ayarlayabilirsiniz.

Vaillant VRT 35 Kablolu Oda Termostatı Pil Değişimi

Oda termostatının pili zamanla bitmektedir. Pili değiştirmek için pil kapağını altam ve üsten tutarak ön tarafa doğru çekin ve çıkarın. Pil değiştirdikten sonra ise pil kapağını yerine takabilirsiniz.

Vaillant Oda Termostatları

Hasan Ali

Web Tasarımı , SEO , SEM Hizmetleri... Özel bir firmada teknisyen olarak çalışmaktayım. Boş vakitlerimde web tasarım, SEO alanlarında kendimi geliştiriyor ve bir çok projeye ortak oluyorum. Aynı zamanda şuanda bulunduğunuz blog sayfasında makaleler yayınlayarak sizlere bilgiler paylaşıyorum.

BU YAZIMIZI OKUDUNUZ MU?

Ferroli FH

Ferroli Kombi FH Hatası Nedir?

Ferroli Kombi FH Hatası Nedir? Kombinizin su basıncı 1.5 bar olmalıdır. Eğer su basıncının 1 …

2 YORUMLAR

  1. Bilal Güngör

    Merhaba Vaillant 236/7-2 eco tec pure kombi sahibiyim evim yerden ısıtma vrt 35 oda termostatı almayı düşünüyorum ekonomik olarak faydasını görür müyüm mesela termostatı 20 dereceye ayarladığımız da kombi üzerindeki derece nasıl ayarlanıyor cihaz otomatik olarak mı kombi derecesini artırıp azaltıyor teşekkürler iyi çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.