Anasayfayı Değiştiremiyorum Kesin Çözümü

Kullandığınız tarayıcıların anasayfasını değiştiremiyormusunuz?

Anasayfayı Değiştiremiyorum

Regedit (Kayıt Defteri) ayarları yaptıklarınız sonuç vermedi mi?Regedit ile de tarayıcınızın anasayfasını değiştirmiş olabilirler eğer bundan şüpheleniyorsanız google da regedit ile tarayıcı anasayfasını değiştirmeyle ilgili yazılmış makaleleri inceleyebilirsiniz.

Başlangıç sayfanızı google yapamıyormusunuz? Bir çok internet kullanıcısı tarayıcısını açtığında karşında Google arama motorunu görmek ister. Peki bir çok zaman malesef hüsrana uğrayabiliyoruz. tarayıcımızı açtığımızda google arama motorundan başka bir çok içerik ile karşılaşmamız mümkün.

İnternet Explorer Anasayfam Değişmiyormu? İnternet explorer kulanıcılarını daha büyük tehlikeler bekliyor. Anasayfa internet explorerda daha sık değişebiliyor. Ziyaret ettiğimiz siteler vs hemen hemen her gün tarayıcımızın ayarları ile oynuyorlar ve google arama motoru yerine başka web sayfaları açılıyor.

Google’yi başlangıç sayfası yapmak mı istiyorsunuz? Bu makalemizi okuduğunuza göre hala çözüm bulamamış ve anasayfanızı değiştiremiyorsunuz. Yapmanız gerekenleri birazdan açıklayacağım hatta ilerleyen günlerde bir video ilede konuyu açıklığa kavuşturmayı düşünüyorum.

İnternet Anasayfam Değişmiyor gibi şikayetiniz mi var? Kimin yokki internet tarayıcınızın Anasayfayı Değiştiremiyorum diye şikayeti, Eğer burada okuduğunuz yöntemler ile sorunu çözemediyseniz bize yorum alanından yada iletişim sayfamızdan iletişim kurarak size yardımcı olmaya çalışırız.

Google Chorome de anasayfayı google yapmak mı istiyorsunuz? Aslında bu çok basit bir kaç ayar ve basit denemeler ile anasayfanız artık istediğiniz gibi değiştirebileceksiniz.

Kesin çözüm bizde…

Anasayfasını değiştiremediğiniz tarayıcının simgesine sağ tıklayın özellikler seçeneğinden hedef yerinnde “C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe” www.hasan.com gibi bir ibare varsa www.hasan.com kısmını sildiğinizde sorun düzelecektir. Bu sorun yaptığınız diğer ayarlara sonuç vermediğinde denediğinizde çalışacak olan bir çözümdür. Nitekim benim format atmama an meseleri kalmışken tesadüs eseri fark ettiğim ve çözümü kendim geliştirdiğim bir yöntem.

Sorun yine devam ederse araçlar internet seçeneklerinden anasayfanızı değiştirdiğinizde sorun düzelecektir yada tarayıcı ayarlarını sıfırlayarak sorunun çözümünü gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda CCleaner ugulaması ile bilgisayarınızı tarayarak gereksiz İnternet tarayıcısı çerezlerini silerek tarayıcınızın daha stabil çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Tüm bu öneriler yeterli gelmediyse karşılaştığınız sorunu yorum olarak iletmeniz halinde farklı çözüm önerilerimiz olacaktır.

Hasan Ali

Web Tasarımı , SEO , SEM Hizmetleri... Özel bir firmada teknisyen olarak çalışmaktayım. Boş vakitlerimde web tasarım, SEO alanlarında kendimi geliştiriyor ve bir çok projeye ortak oluyorum. Aynı zamanda şuanda bulunduğunuz blog sayfasında makaleler yayınlayarak sizlere bilgiler paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.