Ferroli FH
Ferroli FH

Ferroli Kombi FH Hatası Nedir?

Ferroli Kombi FH Hatası Nedir? Kombinizin su basıncı 1.5 bar olmalıdır. Eğer su basıncının 1 barın altına düşerse ve kombinizin su basıncını tamamlarsanız kombi ekranonda 120 saniye kadar FH kodu gözükür. Bu kod durum kodudur. Arıza kodu değildir. Kombinizin otomatik hava atma modunda çalıştığını göstermektedir.FH kodunun ekrandan gitmesi için 120 saniye herhangi bir işlem yapmadan beklemelisiniz.

Ferroli Kombi FH Hatası Nedir?
Ferroli Kombi FH Hatası Nedir?

Ferroli Kombi F37 Hata Kodu Nedir?

Kombiniz F37 uyarısı veriyor ise su basıncını kontrol edin ve 1 bar ile 2 bar arasında olduğundan emin olun. Tavsiye edilen su basıncı 1,5 bardır. Eğer su basıncınız 1 barın altına düşmüş ise su basıncını 1.5 Bar seviyesine kadar yükseltin ve ardından kombinin ekranında FH kodu yanarsa 120 saniye bekleyerek kombinin normal çalışma moduna geçmesini sağlayabilirsiniz.

Ferroli A01 Hata Kodu Nedir?

Ferroli kombiniz A01 hata kodu veriyor ise kombiye gaz gelmediği göstermektedir. Gaz Giriş vanaları kapalı ise gaz vanalarını açın. Eğer gaz kesik ise gazın gelmesini bekleyin ve gaz geldikten sonra kombinize reset atarak kombinizi çalıştırabilirsiniz.

Ferroli Kombiye Reset Nasıl Atılır

Ferroli Kombiye Reset Nasıl Atılır
Ferroli Kombiye Reset Nasıl Atılır

Kombinizde A ile başlayan uyarılar var ise kombinize reset atarak bu sorunu çözebilirsiniz. Reset attıktan sonra sorun devam ederse yetkili servise miracat etmelisiniz. Kombinize reset atmak için RESET düğmesine 1sn boyunca basılı tutmanız gerekiyor.

Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan takip ediyor musunuz?

Her türlü sorunuzu ve isteğinizi bize iletmek, fikirlerinizi paylaşmak için bizi takip edin.
instagram.com/hasanalicolak.com.tr

Hasan Ali

Web Tasarımı , SEO , SEM Hizmetleri... Özel bir firmada teknisyen olarak çalışmaktayım. Boş vakitlerimde web tasarım, SEO alanlarında kendimi geliştiriyor ve bir çok projeye ortak oluyorum. Aynı zamanda şuanda bulunduğunuz blog sayfasında makaleler yayınlayarak sizlere bilgiler paylaşıyorum.

BU YAZIMIZI OKUDUNUZ MU?

Şofben Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Şofben Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Şofben Alırken Nelere Dikkat Edilmeli Şofben Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? Şofben almadan önce dikkat edilecek …

1 Yorum Yazılmış

  1. İki saattir düzgün bir yazı arıyordum sonunda buldum kombime uygun yazıyı teşekkürler kalemine sağlık kardeşim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.