Rize Web Tasarım

Rize Web Tasarım

Rize Web Tasarım

Rize Websitesi Tasarım ve Geliştirme

Dijital pazarlamanın en önemli entrümanı ürün veya hizmetin sunulduğu web sitesidir. Dönüşüm odaklı projelerde başarılı sonuçlar elde edebilmek için, web sitesinin tasarım ve geliştilmesi konusunda dikkat edilmesi gereken temel konular;

 • İçerik hiyerarşisi,
 • Kullanıcı deneyimi tasarlanmış bir tasarım yaklaşımı,
 • Tüm cihazlardan sorunsuz erişim sağlayacak tasarım ve geliştirme altyapısı,
 • İçeriğin farklı kullanıcılar tarafından yönetilebildiği fonksiyonel bir yönetim paneli,
 • Arama motoru optimizasyonu – SEO uyumluluğu,

olarak özetlenebilir.

Web sitesi dijital pazarlamanın temel unsuru olduğundan, kullanıcıların izlenebilirliği, yapılan medya harcamalarının yarattığı dönüşümün izlenebilirliği, kullanıcıların davranışsal özelliklerinin analizi gibi stratejik öneme sahip konularda güçlü bir altyapıya sahip olması önemlidir.

Dijital dünyada ihtiyacınız olan her hizmeti layıkıyla sağlamaya çalışmaktayız.

Rize Web Tasarım

Günden güne gelişen teknoloji ve bununla birlikte evrim geçiren internet siteleri. İnternet sitelerinin günümüzde önemi oldukça arttı. Kurumsal imajınızın yansıtıldığı belki de satışlarınızı olumlu veya olumsuz etkileyecek olan bir yapı.

İsteklerinizi kesin bir biçimde göz önünde bulundurarak çağın standartlarına uygun ve yaratıcı internet siteleri tasarlıyoruz. Yürüttüğümüz web tasarım projeleri müşteri kitlenize olumlu yönde bir izlenim bırakırken, arama motoru optimizasyonu için de gelişmiş şekilde tasarlanır. Web tasarım projelerinizde ekibimize güvenebilir, maksimum verimi alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Müşterilerinize sunacağınız bir web sitesine ihtiyacınız mı var?

Rize Web Tasarım
Rize Web Tasarım

Rize Web Tasarım – Web Tasarım Rize

Rize’de web sitesi kurmak bizimle çok kolay ve güvenli. Rize web tasarımda ihtiyaçlarınızı karşılayacak bilgi ve donanıma sahibiz. Siz kuracağınız sitenin amacını belirleyin biz sitenizi kuralım.

 

Diğer Hizmetlerimiz

 • Google Adwords Reklam Yönetimi
 • SEO (Sitenizi Kelimesinde İlk sayfalara Çıkarmak)
 • Sosyal Reklam Yönetimi ve Pazarlama Yöntemleri
 • Web SMS Hizmeti(Bilgisayardan Müşterilerinize Mesaj Gönderin)

Rize Web Tasarım Fiyatları

Rize Web Tasarım fiyatları web sitesinin içeriğine, tasarımına ve özel kodlama isteğine göre değişiklik göstermektedir. Kurumsal Firma sitesi 2000 TL’den başlayan fiyatlar ile web sitenizi oluşturuyoruz.

Kullandığınız Hizmetten ve Firmanızdan Memnun Değilseniz Gelin web sitenizi  kendi sunucularımıza taşıyalım

Aldığınız hizmetten memnun değilseniz, web siteniz yavaş açılıyorsa, daha güvenilir ve hızlı sunucularımıza web sitenizi taşıyor ve güven inşa ediyoruz. Ayrıca firmanızın kurumsal yapısını güçlendirip müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.

Dilerseniz size özel sağlayacağımız sms paketleri ile müşterilerinizi bilgisayardan ve akıllı telefonlardan göndereceğiniz mesajlar ile kampanya ve duyurularınızı bildirebilirsiniz.

0531 269 99 86

Rize Web Tasarım

Anahtar teslimi web tasarım hizmetimizin detayları aşağıdadır. Bu paket küçük işletmeler için düşünülmüş uygun fiyatlandırma yapılarak hazırlanmış ve düşük bütçeli işleriniz için hazırlanmıştır.

Domain

Web sitenize uygun domain firmanız adına satın alınarak işlem yapılır. Domain sizin firmanıza yada isminize kayıt edilir ve işlem yapılır.

Gerekli Belgeler; Faaliyet Belgesi,Ticari Sicil Belgesi, Oda Sicil Kayıt Sureti.

Hosting

Web sitenizin ihtiyacın karşılayacak yüksek performanslı hosting, paketimiz ile sitenizde kesinti yaşamayacaksınız. Aynı zamanda otomatik yedekleme sistemi ile sitenizde yaptığınız hatalı bir işlemi bir önceki gün yedeğini yükleyerek sitenizi kullanıma devam edebilirsiniz.

WordPress Kurulum

Web sitenizin en iyi şekilde çalışacağı optimizasyon ve seo ayarlarını, Ücretsiz tema galerisinden seçeceğiniz temanın kurulumu ve gerekli ayarları yaparak sitenizin kurulumunu tamamlıyoruz.

Özel tasarım tema isteğinizi profesyonel tasarım yaparak sizin beğenisine sunuyoruz ve sitenize hatasız kodlama ile entegre ediyoruz.

Gerekli Dökümanlar; Firmanızın hakkımızda yazısı, iletişim ve fatura bilgileri, hizmetleriniz ve ürünleriniz ile ilgili tüm materyaller; Resim Video Word ve Excel .

Logo Tasarım

Uzman ekiplerce hazırlanan logonuz ile kurumsal kimliğinizi ön plana çıkarıyoruz. Firmanıza özel logo tasarımı 350 ₺ den başlayan fiyatlar ile hazırlıyoruz. Logonuz var ise logonuzu vektörel olarak bize iletmenizi sizlerden istiyoruz.

Sayfa Tasarımı

Web siteniz artık şekil almaya başladı ve yeni sayfalar ekleme ihtiyacı hissetiğinizde sayfa tasarım hizmetimiz ile isteğinize uygun seo uyumlu sayfalarınızı sitenize entegre ediyoruz. 10 sayfa üzerinde sayfalarınız sayfa başı 30 ₺ den oluşturulmaktadır. Sayfa İçeriğine göre fiyatda değişiklik olabilir.

Paket Hediyelerimiz

 • Web siteniz hazır olduktan sonra 150 TL değerindeki SEO Çalışmasından ÜCRETSİZ faydalanacaksınız.
 • 300 TL değerinde Google Reklam Paketi Ücretsiz
 • Sosyal Medya Hesaplarınız İncelenip Gerekli Düzenlemeler için uzman ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Fiyatlandırma

Paket fiyatımız 2000 TL olup her yıl 450 TL ödeme yaparak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.