Anasayfa / Genel / Bir Engellemede TÜRKTORRENT’e Yapıldı
Türk Torrent Siteleri
Türk Torrent Siteleri

Bir Engellemede TÜRKTORRENT’e Yapıldı

Tv izlemem pek ama sevdiğim dizileri filmleri takip ederim. Bunun içinde torrent kullanmaktayım. Fakan dün malesef türkiyenin 1 numaları torrent sitesi turktorrent.cc  mahkeme kararı ile engellendi. Site sahipleri yeni adrese siteyi taşısalarda bazı sorunlardan dolayı indirme yapamıyoruz.

Diğer torrent siteleride bu işi fırsata çevirmek için yeni üye girişlerini kapatmış ve vip üye alımlarına yönlendirmeler yapmaktadır. Bu beni büyük  hüsrana uğratsada sevdiğim dizileri indirmeme yardımıma torrents.me torrent arama web sitesi yetişti.

Turktorrent kullananlar  ve ben yakında türktorrentin sitesinde iyileştirme çalışmaları yapılıp yeniden faliyete gececeğinden eminiz ve bunu sabırsızlıkla bekliyorum.

Türkiyede Kullanılan Ücretsiz Torrent Siteleri

  • turktorrent.cc yeni adresi turktorrent.co
  • devamı oldukça ekleyeceğim. Sizin bildiğiniz torrent sitelerini yorumda belirtebilirsiniz.

Torrent sitelerine genelde davetiye kodu ile üye alımı yapılmaktadır. Sitelerde tanıdıklarınızdan davetiye kodu isteyebilirsiniz.  Türktorrent davetiye kodum var ama samimi doslarıma vermekteyim.

Torrent dosyalarını indirmek için bilgisayarınızda utorrent programı yüklü olmalıdır.

Torrent dosyasını ise torrents.me adresinden veya kullandığınız torrent sitelerinden istediğiniz içeriğin torrentine ulaşmak mümkün.

Hakkımızda Hasan Ali

Hasan Ali
Trabzon Rize Website tasarım ve optimizasyon “Olabildiğince yalnız kalmalıyım. Başardığım ne varsa, ancak yalnızlığımın karşılığıdır.” hasanalicolak.com.tr

Check Also

Alexa Sıralaması Nasıl Düşer

Alexa sıralaması blog yada sitelerimizden para kazanmak için önemli pozitif etkiye sahiptir. Bir çok arkadaşımız …

2 Yorumlar

  1. Maalesef o adresi sadece 1 gün kullanabildik. Artık o da kapalı. Aslında yeni gördüm kapalı da değil girişte VIP üye olun yardım edin diyorlar. Bir de ver mehteri demiş arkadaşlar coştura coştura dileniyorlar. Mahkeme kararını fırsata çevirmek nereden bakarsan bak başarıdır.

    • Hasan Ali

      turktorrent gibi bir sitenin bunu yapması bence normal benim kızdığım nokta başka sitelerin bundan çıkar sağlaması. Kapanında turktorrent diğer forumlara vs bakmıştım hemen hemen hepsi fırsat peşindeydi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir