Anasayfa / Genel / Bir Engellemede TÜRKTORRENT’e Yapıldı
Türk Torrent Siteleri
Türk Torrent Siteleri

Bir Engellemede TÜRKTORRENT’e Yapıldı

Tv izlemem pek ama sevdiğim dizileri filmleri takip ederim. Bunun içinde torrent kullanmaktayım. Fakan dün malesef türkiyenin 1 numaları torrent sitesi turktorrent.cc  mahkeme kararı ile engellendi. Site sahipleri yeni adrese siteyi taşısalarda bazı sorunlardan dolayı indirme yapamıyoruz.

Diğer torrent siteleride bu işi fırsata çevirmek için yeni üye girişlerini kapatmış ve vip üye alımlarına yönlendirmeler yapmaktadır. Bu beni büyük  hüsrana uğratsada sevdiğim dizileri indirmeme yardımıma torrents.me torrent arama web sitesi yetişti.

Turktorrent kullananlar  ve ben yakında türktorrentin sitesinde iyileştirme çalışmaları yapılıp yeniden faliyete gececeğinden eminiz ve bunu sabırsızlıkla bekliyorum.

Türkiyede Kullanılan Ücretsiz Torrent Siteleri

 • turktorrent.cc yeni adresi turktorrent.in
 • devamı oldukça ekleyeceğim. Sizin bildiğiniz torrent sitelerini yorumda belirtebilirsiniz.

Torrent sitelerine genelde davetiye kodu ile üye alımı yapılmaktadır. Sitelerde tanıdıklarınızdan davetiye kodu isteyebilirsiniz.  Türktorrent davetiye kodum var ama samimi doslarıma vermekteyim.

Torrent dosyalarını indirmek için bilgisayarınızda utorrent programı yüklü olmalıdır.

Torrent dosyasını ise torrents.me adresinden veya kullandığınız torrent sitelerinden istediğiniz içeriğin torrentine ulaşmak mümkün.

Bugün 30 nisan 2018 be berat kandilinizi öncelikle kutlarım. Bugünde türktoretin sunucularında sorun var sanırım 502 hata sayfası ile karşılaştık. Bazı arkadaşlar dns güncelleyerek bazıları ize proxy kulanarak giriş yapmış olsada sunucudan kaynaklanan bir hata olduğu ortada. En kısa zamanda hatanın giderilmesini bekliyorum.

VPN ile Turktorret sitesine giriş nasıl yapılır?

Son zamanlarda turktorent sitesi bir kaç domain değiştirme ile liderliğini korumaya devam ediyor ama zaman zamanda  sunucular yasaklanıyor. Bu durumda işimize vpn programları geçiçi olarak çözüm oluyor.

Google Chorome eklentisi olarak kullandığım Touch VPN oldukça başarılı bir eklenti ve turktorrent sitesini ziyaret etmemi kolaylaşyırıyor.

Şuan için yani 29 Temmuz 2018 de turktorent sitesine turktorrent.in adresinden sorunsuz bir şekilde bağlantı sağlıyoruz. Buradan tüm site ekibinede teşekkür eder paylaşımlarının sürekliliğini dilerim.

Bu yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz

9 comments

 1. Maalesef o adresi sadece 1 gün kullanabildik. Artık o da kapalı. Aslında yeni gördüm kapalı da değil girişte VIP üye olun yardım edin diyorlar. Bir de ver mehteri demiş arkadaşlar coştura coştura dileniyorlar. Mahkeme kararını fırsata çevirmek nereden bakarsan bak başarıdır.

  • Hasan Ali

   turktorrent gibi bir sitenin bunu yapması bence normal benim kızdığım nokta başka sitelerin bundan çıkar sağlaması. Kapanında turktorrent diğer forumlara vs bakmıştım hemen hemen hepsi fırsat peşindeydi.

 2. arkadaşlar turk-torrent.com u tavsiye ederim ben memnunum diğerleri hep aynı sunumları kopyala yapıştır yapıyor burada farklı sunumlar var güncel olanlarda eskiden kalanlarda henuz yeni olması nedeniyle uyelikler açık ilerde kapanacağını düşünüyorum fırsat varken üye olmanızı tavsiye derim

 3. merhaba turktorrent davetiye gönderebilir misiniz?

 4. turktorrent.im sitesine davetiye kodu lütfen

  ilkeralver@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir