Türk Torrent Siteleri
Türk Torrent Siteleri

Bir Engellemede TÜRKTORRENT’e Yapıldı

Turktorrent sitelerine 2019 yılında yine engellemele geldi. Bu engellemeleri vpn programları ile aşmak mümkün. Vpn hakkında bilgi için yazımızı tamamını okuyunuz. 2019 yılı ile türktorrent sitesinin yeni adresi açağıda belirtik. Eğer üyeliğiniz var ise aşağıdaki yeni adresten siteye ulaşabilir ve indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Türktorrent Yeni Adresi (16/04/2020)

Tv izlemem pek ama sevdiğim dizileri filmleri takip ederim. Bunun içinde torrent kullanmaktayım. Fakan dün malesef türkiyenin 1 numaları torrent sitesi turktorrent.cc  mahkeme kararı ile engellendi. Site sahipleri yeni adrese siteyi taşısalarda bazı sorunlardan dolayı indirme yapamıyoruz.

Diğer torrent siteleride bu işi fırsata çevirmek için yeni üye girişlerini kapatmış ve vip üye alımlarına yönlendirmeler yapmaktadır. Bu beni büyük  hüsrana uğratsada sevdiğim dizileri indirmeme yardımıma torrents.me torrent arama web sitesi yetişti.

Turktorrent kullananlar  ve ben yakında türktorrentin sitesinde iyileştirme çalışmaları yapılıp yeniden faliyete gececeğinden eminiz ve bunu sabırsızlıkla bekliyorum.

Türkiyede Kullanılan Ücretsiz Torrent Siteleri

 • turktorrent.cc yeni adresi turktorrent.us
 • 2019 yılında faaliyete başlayan broadcity.in şuan yeni üyelikler açık. Turktorrent ekibinden ayrılan bir ekip tarafından kuruldu.
 • devamı oldukça ekleyeceğim. Sizin bildiğiniz torrent sitelerini yorumda belirtebilirsiniz.

Torrent sitelerine genelde davetiye kodu ile üye alımı yapılmaktadır. Sitelerde tanıdıklarınızdan davetiye kodu isteyebilirsiniz.  Torrent davetiye kodum var ama samimi doslarıma vermekteyim.

Torrent dosyalarını indirmek için bilgisayarınızda utorrent programı yüklü olmalıdır.

Torrent dosyasını ise torrents.me adresinden veya kullandığınız torrent sitelerinden istediğiniz içeriğin torrentine ulaşmak mümkün.

Bugün 30 nisan 2018 be berat kandilinizi öncelikle kutlarım. Bugünde türktoretin sunucularında sorun var sanırım 502 hata sayfası ile karşılaştık. Bazı arkadaşlar dns güncelleyerek bazıları ize proxy kulanarak giriş yapmış olsada sunucudan kaynaklanan bir hata olduğu ortada. En kısa zamanda hatanın giderilmesini bekliyorum.

VPN ile Turktorret sitesine giriş nasıl yapılır?

Dns Değiştirirek de türktorrent sitesine ve engelli diğer sitelere giriş yapabilirsiniz. DNS değiştirmek için

DNS Değiştirme makalemizi okuyunuz.

Son zamanlarda turktorent sitesi bir kaç domain değiştirme ile liderliğini korumaya devam ediyor ama zaman zamanda  sunucular yasaklanıyor. Bu durumda işimize vpn programları geçiçi olarak çözüm oluyor.

Google Chorome eklentisi olarak kullandığım Touch VPN oldukça başarılı bir eklenti ve turktorrent sitesini ziyaret etmemi kolaylaşyırıyor.

Şuan için yani 29 Temmuz 2018 de turktorent sitesine turktorrent.in adresinden sorunsuz bir şekilde bağlantı sağlıyoruz. Buradan tüm site ekibinede teşekkür eder paylaşımlarının sürekliliğini dilerim.

Hasan Ali

Web Tasarımı , SEO , SEM Hizmetleri... Özel bir firmada teknisyen olarak çalışmaktayım. Boş vakitlerimde web tasarım, SEO alanlarında kendimi geliştiriyor ve bir çok projeye ortak oluyorum. Aynı zamanda şuanda bulunduğunuz blog sayfasında makaleler yayınlayarak sizlere bilgiler paylaşıyorum.

BU YAZIMIZI OKUDUNUZ MU?

Elektronik Cihazlarda Kullanıcı Deneyimi

Elektronik Cihazlarda Kullanıcı Deneyimi Elektronik cihazlar için söz dizim yapıldığında “bozulma, kolay kullanım ya da …

16 YORUMLAR

 1. davetiye atar mısın

 2. mrb 17.01.2019 ıtıbari ile turktorrent.xyz sıteye erışım yoktur bakırköy cumh.başs.tarafından sitee yenı adres varmııı ? bılgısı olan yazarsa sevınırım.tşk.

 3. turktorrent.im sitesine davetiye kodu lütfen

  ilkeralver@gmail.com

 4. merhaba turktorrent davetiye gönderebilir misiniz?

 5. arkadaşlar turktorrent tavsiye ederim ben memnunum diğerleri hep aynı sunumları kopyala yapıştır yapıyor burada farklı sunumlar var güncel olanlarda eskiden kalanlarda henuz yeni olması nedeniyle uyelikler açık ilerde kapanacağını düşünüyorum fırsat varken üye olmanızı tavsiye derim

 6. Maalesef o adresi sadece 1 gün kullanabildik. Artık o da kapalı. Aslında yeni gördüm kapalı da değil girişte VIP üye olun yardım edin diyorlar. Bir de ver mehteri demiş arkadaşlar coştura coştura dileniyorlar. Mahkeme kararını fırsata çevirmek nereden bakarsan bak başarıdır.

  • turktorrent gibi bir sitenin bunu yapması bence normal benim kızdığım nokta başka sitelerin bundan çıkar sağlaması. Kapanında turktorrent diğer forumlara vs bakmıştım hemen hemen hepsi fırsat peşindeydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.