PVC ve Profil İşlemelerinde Kullanılan Makineler

ÖZÇELİK Makina olarak sizlere her gün daha kaliteli bir hizmet sunmaya devam ediyoruz.

1980 yılında Alüminyum ve PVC profil işleme makineleri üreterek çıktığımız bu yola bugün alüminyum ve PVC profillerin işlenmesinde kullanılan 70’in üzerinde makinenin önde gelen üreticisi haline gelmiştir. Özçelik Makine olarak 38 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmaktan heyecan ve mutluluk duyarız. Kurulduğu günden itibaren alüminyum döküm konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz, dökümhane, kalıphane, alüminyum enjeksiyon makineleri, talaşlı imalat, bobinaj atölyesi, boyahane, lazer, caka ve büküm atölyeleri ile entegre tesisinde; Portatif, Tek Kafa, Çift Kafa, Dört Kafa, Kompozit Panel İşleme, CNC Kesim ve İşleme Merkezleri ile pazarın önemli ihtiyaçlarına çözümler sunarken, müşterilerin özel isteklerine önem verir ve hızlı çözümleriyle müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sunar.

Yurt içinde olduğu kadar yurt dışında; Rusya ve Ukrayna, Türkî Cumhuriyetler, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Avrupa, Amerika, Asya gibi önemli ticaret noktalarından geçen ve her geçen gün halka eklediğimiz zincirimiz ile büyümeye devam etmekteyiz.

Bizler Özçelik Makina olarak sadece yurt içiyle yetinmeyerek hizmetimizi uluslararası boyutlara taşımaktayız. Ülkemizi yurt dışında en iyi temsil eden firmaların başında gelerek, Avrupa Güvenlik Standartlarına Uygunluk (CE) belgesi, Kalite Yönetim Sistemi (ISO 9001:2015), Rusya Gümrük Birliği Belgesi (EAC), Ukrayna Ürün Kalite Belgeleri (UKR-SEPRO) ile müşterilerimizin güvenini kazanıyor, onların isteklerini karşılıyoruz.

Vizyonerliğimiz, sorumluluk duygumuz ve yüksek üretici kimliğimiz ile faaliyet gösterdiğimiz tüm coğrafyalardaki tüketicilere hitap edebiliyoruz. Bugün ve yarın, bu anlayış, inanç ve azimle kendi alanımızdaki liderlerden biri olma hedefimize doğru adım adım ilerliyoruz.

Bizi biz yapan ve başarılarımızın temelini oluşturan çalışkan ruhumuz, çevremizi daha yaşanılabilir hale getirmek için kullandığımız son teknoloji tesislerimizle, yeniliğe açık şirket  felsefemiz ve özgüvenimizle ülkemize ve insanımıza daha fazla değer üretmek için güçlü atılımlarımıza her daim devam edeceğiz.

Üretimde başarı ve sürekliliğin zeminini hazırlamak, hizmette dürüstlük ve kaliteyle elde edilir prensibiyle çalışan Özçelik Makina, gösterdiğini ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve yarınlarımızda hizmet vereceğimizin güvencesini veririz

Hasan Ali

Web Tasarımı , SEO , SEM Hizmetleri... Özel bir firmada teknisyen olarak çalışmaktayım. Boş vakitlerimde web tasarım, SEO alanlarında kendimi geliştiriyor ve bir çok projeye ortak oluyorum. Aynı zamanda şuanda bulunduğunuz blog sayfasında makaleler yayınlayarak sizlere bilgiler paylaşıyorum.

BU YAZIMIZI OKUDUNUZ MU?

Ortalama Eletronik Aletlerin Garanti Süresi

Ortalama Elektronik Alet Garanti Süresi Elektronik aletler son derece hassas ürünler olup kullanımları belli bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.