Google Analytics’ten Mülk Silme

Analytics Mülk Silme

Google analytics ile web siteniz ile ilgili tüm analizleri yapabilirsiniz. Ziyaretçi istatistiklerinden, sosyal ağlardaki hareketleriniz bir kaç tık ile öğrenebileceğiniz mükemmel bir google servisi. Google analytic web sitenizi eklediğinizde sizden doğrulama kodu istemekte ve bu kodu web sitenizde header tagları arasına yerleştirerek sitenizi doğrulatabilirsiniz.

Google analytic eklediğiniz siteleri artık kullanmıyor olabilirsiniz, yada siteleriniz kapanmış olabilir veya sitenizin analizlerine istatistiklerine artık bakmak istemiyorsunuz. Eklediğiniz web sitesini kaldırmanız mümkün. Eklediğiniz web sitesini kaldırmak için okumaya devam edin.

Google Analytics’e eklediğiniz mülkleri kaldırmak artık çok kolay. Yapmanız gerekenler: analytics mülk silme

  • Google Analytics hesabınıza girin
  • Google Analytics yönetici sayfasına girin
  • Mülkün bağlı olduğu hesabı seçin
  • Silmek istediğiniz mülkü seçin
  • Ayarları Görüntüle sayfasına tıklayın
  • Sayfanın altında görünümü sile tıklayın ve ardından onay verin.

Mülkü hala silemediyseniz isterseniz aşağıdaki hazırladığım videoya göz atalım.

Google Analytics’ten Mülk Silme Videolu Anlatım, Google Analytics’ten Mülk Silme Nasıl Olur,

SEO için adım atmadan önce mutlaka Google Analytics hesabı oluşturup izleme kodunu da sitenize eklemeniz kaçınılmaz bir gerçektir.

Bu konuda söyleyecek çok şey olabilir ama biz burada noktalamayı uygun buluyoruz. Sorularınız ve söyleyecekleriniz için iletişim formunu kullanabilirsiniz. Elimizden geldiği ölçüde cevaplamak ve yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Yorum yapın