Google Analytics’ten Mülk Silme

Google analytics ile web siteniz ile ilgili tüm analizleri yapabilirsiniz. Ziyaretçi istatistiklerinden, sosyal ağlardaki hareketleriniz bir kaç tık ile öğrenebileceğiniz mükemmel bir google servisi.

Google Analytics’ten Nasıl Faydalanabilirim?

Google analytic web sitenizi eklediğinizde sizden doğrulama kodu istemekte ve bu kodu web sitenizde header tagları arasına yerleştirerek sitenizi doğrulatabilirsiniz. Bu sayede siteniz ile ilgili  hemen hemen her şeyi takip edebilirsiniz.

Google Analytics’ten Eklediğiniz Siteyi Silme

Google Analytics’ten  eklediğiniz siteleri artık kullanmıyor olabilirsiniz, yada siteleriniz kapanmış olabilir veya sitenizin analizlerine istatistiklerine artık bakmak istemiyorsunuz. Eklediğiniz web sitesini kaldırmanız mümkün. Eklediğiniz web sitesini kaldırmak için makalemizi okumaya devam edin.

Google Analytics’ten Mülk Silme eklediğiniz mülkleri kaldırmak artık çok kolay.

Yapmanız gerekenler:

Google Analytics’ten Mülk Silme

  • Google Analytics hesabınıza girin
  • Google Analytics yönetici sayfasına girin
  • Mülkün bağlı olduğu hesabı seçin
  • Silmek istediğiniz mülkü seçin
  • Ayarları Görüntüle sayfasına tıklayın
  • Sayfanın altında görünümü sile tıklayın ve ardından onay verin.

Mülkü hala silemediyseniz isterseniz aşağıdaki hazırladığım videoya göz atalım.

Google Analytics’ten Mülk Silme Videolu Anlatım, Google Analytics’ten Mülk Silme Nasıl Olur,

SEO için adım atmadan önce mutlaka Google Analytics hesabı oluşturup izleme kodunu da sitenize eklemeniz kaçınılmaz bir gerçektir. Bu sayede sitenizin için gerekli seo çalışmlarını aldığınız sonuçlar doğrultusunda hedefleyerek daha verimli sonuçlar alabilirsiniz.

Bu konuda söyleyecek çok şey olabilir ama biz burada noktalamayı uygun buluyoruz. Sorularınız ve söyleyecekleriniz için iletişim formunu kullanabilirsiniz. Elimizden geldiği ölçüde cevaplamak ve yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Hasan Ali

Web Tasarımı , SEO , SEM Hizmetleri... Özel bir firmada teknisyen olarak çalışmaktayım. Boş vakitlerimde web tasarım, SEO alanlarında kendimi geliştiriyor ve bir çok projeye ortak oluyorum. Aynı zamanda şuanda bulunduğunuz blog sayfasında makaleler yayınlayarak sizlere bilgiler paylaşıyorum.

BU YAZIMIZI OKUDUNUZ MU?

Ortalama Eletronik Aletlerin Garanti Süresi

Ortalama Elektronik Alet Garanti Süresi Elektronik aletler son derece hassas ürünler olup kullanımları belli bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.