Anasayfa / Genel / Facebook’un Kapatılmasını Destekliyorum

Facebook’un Kapatılmasını Destekliyorum

İnternetin özgürlüğünü destekliyorum ama bu özgürlüğünde gençlerimiz üzerinde olumsuz etkilerinide görmezlikten gelemeyiz. Sosyal ağların yaşantımız üzerindeki olumsuz etkilerinden hemen hemen hepimiz ve her anne baba bizden daha çok şikayetçi. Sosyal ağlardan facebook’un kapatılması belki internet özgürlüğümüze elimizden alınmış gibi görünsede bize ailevi değerlerimizi belki biraz geri getireceğini düşünüyorum.

Neden kapatılmalı facebook?

Facebook kapatılmalı çünki Türk toplumunun, Türk Aile yapısının ve bireylerin sosyal yaşantısında olumsuz etkileri ve bu etkilerin sonucundaki cinayetler, intiharlar ve sosyal medya üzerinden işlenen dolandırıcılıkları gözmezden gelemeyiz.

Facebook üzerinden örgütlenerek devletin kurum ve kurulışlarına, biz bireylerin can ve mal varlığına olan saldırılardan da söz etmeden geçemeyeceğim. Bazıları olurmu öyle şey facebook kapatılamaz da diyebilir ama biraz araştırma yaparak facebook’un olumsuz etkilerini araştırmasını basında çıkan haberleri ve çevrsindeki insanlar üzerindeki etkisini incelemesini isterim. Ben bu etkilerin genel bir çatı altında topladım. Benim anlattıklarımla facebook kapanırmı bilemem ama kapatılmasının hayırlı olacağını düşünüyorum.

Bu yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir