Anasayfa / Genel / Facebook’un Kapatılmasını Destekliyorum

Facebook’un Kapatılmasını Destekliyorum

İnternetin özgürlüğünü destekliyorum ama bu özgürlüğünde gençlerimiz üzerinde olumsuz etkilerinide görmezlikten gelemeyiz. Sosyal ağların yaşantımız üzerindeki olumsuz etkilerinden hemen hemen hepimiz ve her anne baba bizden daha çok şikayetçi. Sosyal ağlardan facebook’un kapatılması belki internet özgürlüğümüze elimizden alınmış gibi görünsede bize ailevi değerlerimizi belki biraz geri getireceğini düşünüyorum.

Neden kapatılmalı facebook?

Facebook kapatılmalı çünki Türk toplumunun, Türk Aile yapısının ve bireylerin sosyal yaşantısında olumsuz etkileri ve bu etkilerin sonucundaki cinayetler, intiharlar ve sosyal medya üzerinden işlenen dolandırıcılıkları gözmezden gelemeyiz.

Facebook üzerinden örgütlenerek devletin kurum ve kurulışlarına, biz bireylerin can ve mal varlığına olan saldırılardan da söz etmeden geçemeyeceğim. Bazıları olurmu öyle şey facebook kapatılamaz da diyebilir ama biraz araştırma yaparak facebook’un olumsuz etkilerini araştırmasını basında çıkan haberleri ve çevrsindeki insanlar üzerindeki etkisini incelemesini isterim. Ben bu etkilerin genel bir çatı altında topladım. Benim anlattıklarımla facebook kapanırmı bilemem ama kapatılmasının hayırlı olacağını düşünüyorum.

Hakkımızda Hasan Ali

Hasan Ali
Trabzon Rize Website tasarım ve optimizasyon “Olabildiğince yalnız kalmalıyım. Başardığım ne varsa, ancak yalnızlığımın karşılığıdır.” hasanalicolak.com.tr

BU YAZIMIZI OKUDUNUZ MU?

Zorunlu Mali Trafik Sigortası Nedir?

Zorunlu Mali Trafik Sigortası Nedir? Zorunlu mali trafik sigortası; Bir kaza sonucunda zarar verilen diğer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir