Anasayfa / Genel / Facebook Şifremi Unuttum

Facebook Şifremi Unuttum

Bazen başkaları tahmin etmesin diye zor şifreler oluştururken, oluşturduğumuz şifreleri unutabiliyoruz. İnternet şifrelerimizi sosyal medya şifrelerimizi, hatta banka şifrelerimizi unutuyoruz. Unuttuğumuz için, şifre belirlediğimiz her yerde şifremizi yenilemenin ve geri almanın bir yolu oluyor. Bugün sizlerle beraber unuttuğunuz facebook şifresini geri alacağız.

Facebook şifresini geri alma

Unuttuğunuz veya kaybolan facebook şifrenizi geri alabilmeniz için bir kaç yol var sırasıyla onları açıklayacağız. Öncelikle facebook şifrenizi geri alabilmeniz için facebook.com adresine giriş yapalım.

Facebook ekranında sağ üst kısımda bulunan “Giriş Yapamıyor musun” linkine tıklayalım. Bu sayfadaki alana eposta adresinizi veya telefon numaranızı veya facebook kullanıcı adınızı veya ad ve soy adınızı yazarak ara butonuna tıklayalım. Bize ait olan facebbok hesabını seçerek işleme devam edelim.

Facebook eposta adresinizi girdiğinizde “Facebook şifremi unuttum” Diye bir ekran gelecek.
Bu ekranda “Şifremi unuttum seçeneğini seçerek “Continue” tıkladığınızda mail adresinize bir şifre linki gelecek. Mail adresinize gelen linke tıkladığınızda facebook şifre yenileme ekranı açılacak ve bu ekrandan kendinize yeni bir facebook şifresi belirleyebilirsiniz.

Belirleyeceğiniz facebook şifresi güvenli bir şifre olmalı. Tahmin etmesi zor, akılda kalması kolay olmalı. Telefon numaranızı veya doğum tarihinizi facebook şifresi olarak belirlemeyiniz. Çünkü şifrenizi ele geçirmek isteyen birisinin ilk kontrol edeceği şifreler bunlardır.

Hakkımızda Hasan Ali

Hasan Ali
Trabzon Rize Website tasarım ve optimizasyon “Olabildiğince yalnız kalmalıyım. Başardığım ne varsa, ancak yalnızlığımın karşılığıdır.” hasanalicolak.com.tr

BU YAZIMIZI OKUDUNUZ MU?

Zorunlu Mali Trafik Sigortası Nedir?

Zorunlu Mali Trafik Sigortası Nedir? Zorunlu mali trafik sigortası; Bir kaza sonucunda zarar verilen diğer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir