Facebook Şifremi Unuttum

Bazen başkaları tahmin etmesin diye zor şifreler oluştururken, oluşturduğumuz şifreleri unutabiliyoruz. İnternet şifrelerimizi sosyal medya şifrelerimizi, hatta banka şifrelerimizi unutuyoruz. Unuttuğumuz için, şifre belirlediğimiz her yerde şifremizi yenilemenin ve geri almanın bir yolu oluyor. Bugün sizlerle beraber unuttuğunuz facebook şifresini geri alacağız.

Facebook şifresini geri alma

Unuttuğunuz veya kaybolan facebook şifrenizi geri alabilmeniz için bir kaç yol var sırasıyla onları açıklayacağız. Öncelikle facebook şifrenizi geri alabilmeniz için facebook.com adresine giriş yapalım.

Facebook ekranında sağ üst kısımda bulunan “Giriş Yapamıyor musun” linkine tıklayalım. Bu sayfadaki alana eposta adresinizi veya telefon numaranızı veya facebook kullanıcı adınızı veya ad ve soy adınızı yazarak ara butonuna tıklayalım. Bize ait olan facebbok hesabını seçerek işleme devam edelim.

Facebook eposta adresinizi girdiğinizde “Facebook şifremi unuttum” Diye bir ekran gelecek.
Bu ekranda “Şifremi unuttum seçeneğini seçerek “Continue” tıkladığınızda mail adresinize bir şifre linki gelecek. Mail adresinize gelen linke tıkladığınızda facebook şifre yenileme ekranı açılacak ve bu ekrandan kendinize yeni bir facebook şifresi belirleyebilirsiniz.

Belirleyeceğiniz facebook şifresi güvenli bir şifre olmalı. Tahmin etmesi zor, akılda kalması kolay olmalı. Telefon numaranızı veya doğum tarihinizi facebook şifresi olarak belirlemeyiniz. Çünkü şifrenizi ele geçirmek isteyen birisinin ilk kontrol edeceği şifreler bunlardır.

Hasan Ali

Web Tasarımı , SEO , SEM Hizmetleri... Özel bir firmada teknisyen olarak çalışmaktayım. Boş vakitlerimde web tasarım, SEO alanlarında kendimi geliştiriyor ve bir çok projeye ortak oluyorum. Aynı zamanda şuanda bulunduğunuz blog sayfasında makaleler yayınlayarak sizlere bilgiler paylaşıyorum.

BU YAZIMIZI OKUDUNUZ MU?

Ortalama Eletronik Aletlerin Garanti Süresi

Ortalama Elektronik Alet Garanti Süresi Elektronik aletler son derece hassas ürünler olup kullanımları belli bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.