En Ucuz Kombi

Daha önce kombi alırken nelere dikkat etmeniz gerektiği ile ilgili bir makale hazırlamıştık. Bu makaleyi incelemenizde fayda var. Kombi almadan önce nelere dikkat edeceğiniz konusunda bilgi sahibi olmak için araştırmanızı iyi yapmalısınız.En Ucuz Kombi almak için makalemizi okuyup inceleme yapabilirsiniz.

Kombi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Bugün ise bütçenizi sarsmayacak uygun ve ucuz kombiler hakkında biraz araştırma ve bilgi vermek için bu makaleyi hazırlama ihtiyacı hissettim ve sizlerle ucuz kombiler hakkında bilgi alışverişi yapacağız.

İnternet sitelerinde birçok model ve marka kombi var ve biz uygun ucuz bir kombi tercih edecek isek bu noktada dikkat etmemiz gerekenleri şöyle sıralayalım.

  • Kombinin Servisi Var mı?
  • Kombi Kaç Yıl Garantili?
  • Alacağınız Kombinin Montajı Ücretli mi?

Ucuz kombiler genelde servis ağı yaygın olmayan markaların kombileri olabilmektedir. Bu noktada alacağınız kombinin servisinin bölgenizde olup olmadığını araştırınız.

Ucuz kombilerin garanti süreleri az olabilmektedir. Bu nedenle alacağınız kombiye ek garanti yapılıp yapılmadığını eğer ek garanti yapılıyor ise ücretleri hakkında bilgi sahibi olmak için çağrı merkezi ile iletişime geçmelisiniz.

Ucuz kombileri İnternet üzerinden aldıktan sonra montajları genelde ücretli oluyor bu ücretler genelde 100 TL ile 500 TL arasında farklılık gösteriyor. Kombiyi almadan önce iyi bir montajcı firmadan yada ustadan fiyat bilgisi almanızda fayda var.

İkinci El Kombi Alınır mı?

Ucuz kombi ararken ister istemez ikinci el yada revizyonlu ,tamirli kombilerin fiyatları da sizi cezp edebilir. İkinci el kombi almaya karar verdiyseniz dikkat etmeniz gereken garantisi ve kaç yıl kullanıldığı. Garantili bir ikinci el kombi alabilirsiniz. Bunun yanında 5 yıl ve üzeri kullanılmış kombilerden uzak durmanızda fayda var.

İkinci el kombileri bölgenizde bulunan doğalgaz tesisatçıları, ikinci el mağazalarından temin edebileceğiniz gibi internette sahibinden.com gibi sitelerde bulabilirsiniz.

Tavsiye ettiğimiz ucuz kombiler

Sektörde bir çalışan olarak tavsiye edebileceğimiz bazı ucuz kombiler var. Bu kombilerin hem servis ağları yaygın hemde ekonomik.

  •  Protherm LYNX Condens
  • Demirdöküm Atromix
  • Protherm Gepard

Piyasada ve internette bulabileceğiniz en uygun kombilerden biridir. Protherm markası Vaillant Grup’a ait ve servis hizmetini Demirdöküm Yetkili Servisleri vermektedir. Bu model kombi uygun olması yanında ek garanti ile 2 yıl olan garantisini uzatarak güvenle kullanabilirsiniz.

Demirdöküm Atromix

Servis ağının yaygın olması ve fiyat olarak ta ucuz olan diğer kombimiz ise Demirdöküm marka atromix Modeli Kombimizdir. Demirdöküm yetkili servislerince hizmet alabilir ve garantisini uzatabilirsiniz. Yedek parçalarını ise rahat bulunduğu için tamir maliyetleri de düşüktür.

En Uygun Yoğuşmalı Kombiler

Burda ise yukarıda tavsiye ettiğimiz hermetik kombilerin yerine tavsiye edeceğimiz En Ucuz Kombi  uygun fiyatlı yoğuşmalı kombiler üzerinde duracağız.

  • Protherm LEON 24 Yoğuşmalı Kombi
  • Protherm Gepard
  • Demirdöküm Atromix

Vaillant Grup ait Protherm markalı Leon modeli yoğuşmalı kombiler %102 verimle çalışmaktadır.Yine bu kombilere Demirdöküm Yetkili servisleri hizmet vermektedir.

Kombi modelleri ve markalarından bahsettik şimdi ise nasıl satın alacağımızda!

Kombiyi internetten güvenle satın alabilir hatta sitelerin kampanyalarını takip ederek daha avantajlı fiyatlara uygun ve ucuz kombi alabilirsiniz. Kombi alabileceğiniz bazı güvenilir siteleri sıraayacak olursak: Hepsiburada, N11, Kombi Klima Shop gibi sitelerden kredi kartı havale ile kombinizi satın alabilirsiniz.

Bu siteler zaman zaman kampanyalar düzenliyor ve bu kampanyalardan faydalanarakda ucuz kombi satın alabilirsiniz.

Kombi alma konusunda hala kararsız kalmışsanız yorumlarda kombi alacağınız yer hakkında bilgi verirseniz sizler için araştırma yapıp sizinle paylaşıyoruz.

Aklınıza takılan soruları yorum alanından bizlere iletebilirsiniz.

Hasan Ali

Web Tasarımı , SEO , SEM Hizmetleri... Özel bir firmada teknisyen olarak çalışmaktayım. Boş vakitlerimde web tasarım, SEO alanlarında kendimi geliştiriyor ve bir çok projeye ortak oluyorum. Aynı zamanda şuanda bulunduğunuz blog sayfasında makaleler yayınlayarak sizlere bilgiler paylaşıyorum.

BU YAZIMIZI OKUDUNUZ MU?

Oda Termostatı Nedir

Oda Termostatı Nedir? Oda termostatı kelimesini hemen herkes sıklıkla duymaktadır, özellikle de kombili daireler için …

1 Yorum Yazılmış

  1. demirdöküm atrondan çok memnunuz on numara beş yıldız kombi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.