Yeni Türktorrent Adresi

Teknoloji hayatımızın büyük bir bölümünü ele geçirmiş durumda ama biz boş zamanlarımızda bilgisayarlar ,telefonlar ile vakit geçirmeyi seviyoruz. Hatta boş zamanlardan ziyade bilgisayarda veya telefonda uğraşmak için zaman ayırıyoruz. Örneğin ; kaçırdığımız dizinin tekrarını izlemek, dilimize dolanan şarkıyı bulup indirmek , çevremizden önerilen yerli yabancı filmleri izlemek için kullanabiliyoruz. Fakat internetten online olarak izlediğimiz diziler ve filmler de sıkça karşımıza çıkan reklamlardan ve video çözünürlüğünün düşük olmasından feveran tavırlar sergileyebiliyoruz. Yeri geliyor ki izlemekten bile feragat edebiliyoruz.

 Sevdiğimiz filmleri , dizileri kesintisiz ve güvenle izlemek için ne yapmalıyız?

Turktorrent programı ile internette paylaşılan torrent sitelerine erişim sağlayarak istediğiniz dizi, müzik, film ve diğer uygulamaları indirebilirsiniz. Türkiye’de torrent sitelerinin en eftal olanı Turktorrent sitesidir.

Türk Torrent sitesi nasıl kullanılır?

Üyelik ile indirmeler yapabileceğiniz bir site olduğunu hatırlatmak isteriz. Üyeliğiniz yok ise telaşlanmayın! Tabi ki çözümü var. Siteye üye olan kullanıcıların herhangi birinden davetiye kodu isteyebilir bu gönderdiği davetiye kodu ile siteye girerek üyelik oluşturabilirsiniz.

Lakin Turktorrent sitesinin adresi sürekli güncellenmektedir. Bunun nedeni ise ülkemizde oluşturulan yaptırımlar yani yasal uygulamalardır. Ama turktorrent site idaresinin kullanıcıları mağdur etmemesi adına aldığı bir kararla tekrar sitelerini yayına almaktadır.  Böylelikle kullanıcılarına kusursuz hizmet vererek hizmette sınır tanımamaktadır.

Şuan ki misyonu olan turktorrent yeni adresine ulaşmak için turktorrent.us adresini ziyaret edebilirsiniz.

Turktorrent Davetiye

Merhaba arkadaşlar davetiye çekiliş ile ücretsiz veriyoruz. İlk çekiliş tarihimiz 05 Mayıs 2020 Saat 08:00 2 davetiye ücretsiz vereceğiz. Çekilişimize katılmak için bu yazımıza yorum yazmanız yeterli.

İlerleyen zamanlarda ben davetiye hakkım oldukça yine sizlere bilgi vereceğim. davetiye çekilişinden her zaman haberdar olmak için yorum yazmanız yeterlidir.

Rabia

Avatar
RABİA Tıbbi Sekreterlik ve Dökümantasyonluk okumaktadır. Boş zamanlarının çoğunu çeşitli yazılar yazarak, geçirmektedir. Kendisini‘ YAZI YAZARKEN BAŞKA DÜNYAYA IŞINLANIYORUM ‘ sözleriyle ifade etmektedir. En büyük hayali yazar olmaktır.

BU YAZIMIZI OKUDUNUZ MU?

Tamir Edilen Elektronik Ürünlerin Garantisi

Tamir Edilen Elektronik Ürünlerin Garantisi Ülkemizde kanunlar gereğince satılan her türlü elektronik eşyanın en az …

12 YORUMLAR

 1. Avatar

  Merhaba ,
  benim de uzun yıllardır üyeliğim vardı. en az 10 yıl olmalı.

  üyelik silinme durumu çok üzücü oldu fakat hayırlısı olsun.

  fakat bir türlü yeni adresi bulamadım.

  Bana bu konuda yardimlarinizi rica ediyorum.

 2. Avatar

  Teşekkür ederim hocam çok sağolun

 3. Avatar

  benimde üyeliğim wardı sıfırlanmış ya

  nasıl davetiye kodu alabiliriz?

 4. Avatar

  Benimde üyeliğim vardı. bende super userdım. Üyelik sıfırlama işlemiş çok kötü olmuş. Şimdi yeniden üye de olamıyorum. Davetiyede bulmakta zor sanırım.

 5. Avatar

  benim de uzun yıllardır üyeliğim vardı. ratio oranımı da hep yüksek tutardım super user olmuştum 🙂 üyelik silinme durumu çok üzücü oldu fakat hayırlısı olsun.

 6. Avatar
  Yunus Emre Sırmacıoğlu

  Benim Türk torrent sitesinde 2015 ten beri üyeliğim vardı fakat 2 senedir hesabıma giriş yapamıyorum sitenin üyelikleri sıfırladı mı acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir