Warmhaus Kombi Arıza Kodları ve Çözümleri

Warmhaus Kombi Arıza Kodları

Warmhaus Kombi Arıza Kodları karşılaşacağınız başlıca arıza kodlarını listeleyecek olursak. E02 Hata Kodu, E03 Hata Kodu, E06 Hata Kodu,E07 Hata kodu ve E09 Hata Kodudur. Bu kodlar dışındaki hatalarda kombiye yetkili servisin müdahale etmesi gerekmektedir. Warmhaus Yetkili Servisine 0850 225 15 15 telefonundan ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Warmhaus Kombi E02 Hatası ve Çözüm Önerileri

Warmhaus Kombi E02 Hatası kombinizde su basınçının düşük olduğunu gösteriyor. Su basıncınızı kontrol ederek su basıncını 1.5 bar seviyesine kadar ayarldığınızda sorun otomatik olarak düzelecektir. Sorunun devamı halinde kombinize reset atarak E02 hatasını düzeltebilirsiniz. Sorun reset atıktan sonrada devam ediyor ise Warmhaus Yetkili Servisine 0850 225 15 15 telefonundan ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Warmhaus Kombi E03 Hatası ve Çözüm Önerileri

Warmhaus Kombi E03 Hatası kombinizin su basıncının yüksek olduğunu gösteriyor. Su basıncınızı kontrol ederek su basıncını 1,5 bar seviyesine düşürmeniz gerekiyor. Su Basıncını düşürmek için eğer petek tesisatınızda su boşaltma vanası var ise su boşaltma vanasını açarak su basıncını düşürebilirsiniz. Diğer bir yöntem ise herhangi bir petekten hava alarak su basıncınızı 1,5 bar seviyesine düşürerek sorunun otomatik olarak düzelmesini sağlayabilirsiniz. Eğer E03 hatası hala devam ediyorsa kombinize reset atmalısınız. Kombiye reset attıktan sonra sorunun devamı halinde Warmhaus Yetkili Servisine 0850 225 15 15 telefonundan ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Warmhaus Kombi E06 Hata Kodu ve Çözüm Önerileri

Warmhaus Kombi E06 Hata Kodu kombinize gaz gelmediğininde karşılaşacığnız uyarı kodudur. Eğer kombiniz E06 uyarı kodu veriyorsa gaz vanalarının açık olduğundan emin olun. Ardından eğer başka gazlı cihaz kullanıyorsanız onların çalıştırıp gaz olup olmadığının kontrolünü yapın. Örnek olarak ocağı yakarak ocakta gaz var ise kombinize reset atın. Daire girişinde gaz vanası Açık olmalıdır. Aynı zamanda kombinizin yanında bulunan doğalgaz vanasınında açık olduğunu kontrol edin. Reset attıktan sonra E06 uyarısı devam ediyorsa Warmhaus Yetkili Servisine 0850 225 15 15 telefonundan ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Warmhaus Kombi E07 Hata Kodu ve Çözüm Önerileri

Warmhaus Kombi E07 Hata Kodu veriyor ise kombinizin su basıncının 1,5 bar seviyesinde olduğunu kontrol edin. Petek vanalarının açık olduğunu ve peteklerin havalarının alınmış olduğunu kontrol edin. Petek filitrelerini kontrol edin , Petek filitresi kirli ise temizleyin. Kombinize Reset Atın Sorun düzelmez ise Warmhaus Yetkili Servisine 0850 225 15 15 telefonundan ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Warmhaus Kombi E09 Hata Kodu ve Çözüm Önerileri

Warmhaus Kombi E09 Hata Kodu Sistemde Sirkülasyon olmadığını gösteriyor. Bu durumun sebeblerinden birisi peteklerin vanalarının kapalı olması. Peteklerinizin vanasını açın. Peteklerin Havasını Kontrol Edin. Petek Filitresini kontrol edin kirli ise temizleyin. Kombinize reset atın. Sorun devam ediyorsaWarmhaus Yetkili Servisine 0850 225 15 15 telefonundan ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Warmhaus Kombi Arıza Kodları

Kombinizde karşılaştığınız arıza kodları hakkında destek almak isterseniz karşılaştığınız proplemi yorum olarak bize anlatabilirsiniz. En kısa sürede yorumlarınıza cevap veriyoruz.

Eğer sizde warmhaus kombi kullanıyorsanız ve kombi hakkında fikirlerinizi yorum olarak bize iletmenizden memnuniyet duyarız. Hem biz hem diğer kullanıcılara kombi hakkında fikir sahibi yapmış oluruz.

Bizi sosyal medya hesaplarından takip edebilir ve karşılaştığınız sorunları sosyal medya hesaplarımızdan bizere iletebilirsiniz.

https://www.facebook.com/hasanalicolak

Hasan Ali

Web Tasarımı , SEO , SEM Hizmetleri... Özel bir firmada teknisyen olarak çalışmaktayım. Boş vakitlerimde web tasarım, SEO alanlarında kendimi geliştiriyor ve bir çok projeye ortak oluyorum. Aynı zamanda şuanda bulunduğunuz blog sayfasında makaleler yayınlayarak sizlere bilgiler paylaşıyorum.

BU YAZIMIZI OKUDUNUZ MU?

Ferroli FH

Ferroli Kombi FH Hatası Nedir?

Ferroli Kombi FH Hatası Nedir? Kombinizin su basıncı 1.5 bar olmalıdır. Eğer su basıncının 1 …

2 YORUMLAR

  1. Warmhaus kombinin barını 1.5 seviyesine getiriyorum fakat kendiliğinden 3 e çıkıyor alt siyah borudan su damlatıyor neden olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.