Rize Öğrenci Yurtları

Rize Öğrenci Yurdu

Üniversiteyi kazanan öğrencilerden bazıları çoktan ev ya da yurtlara yerleşirken, bazıları da hala arayış içinde. Özellikle Karadeniz bölgesi bu yıl yüz binlerce yeni öğrenciye ev sahipliği yapacak. Bunlardan biri de Rize ili. Genellikle özel yurtlar anlamında oldukça fazla seçenek içeren Rize, öğrencilerin taleplerini karşılayacak yüzlerce yurda ev sahipliği yapıyor. İşte bu yurtlardan bazıları;

Özel Kale Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek öğrenciler için sıcak bir yuva olan Kale Özel Öğrenci Yurdu konumu gereği de oldukça sık tercih ediliyor. Ayrıca hijyen açısından da son derece dikkatli bir yurt yönetimi bulunuyor. Ziraat çay bahçesi ve Rize Belediyesi yakınlarında bulunan bu yurdun toplu taşımalara uzaklığı da yürüme mesafesinde. Yurtta çıkan yemekler her zaman leziz ve kaliteli ürünlerden elde ediliyor. Ayrıca belli periyotlar ile temizlik hizmetleri de sağlanıyor. Öğrenciler bu yurtta tek kişilik odalarda konaklayabilecekleri gibi, çift kişilik ya da daha fazla kişiyi içeren odalarda da kalabiliyorlar. Ütü hizmeti, çamaşır yıkama ve çalışma masası gibi ayrıntılar da yine öğrenciler için düşünülmüş.

Taneri Kız Öğrenci Pansiyonu

Kız öğrenciler içi özellikle güvenli ve temiz bir yurt isteniyor. Taneri Kız Öğrenci Pansiyonu da tam olarak böyle bir yer. Küçük ama şirin olan bu pansiyon, tam bir ev konforunda. Kız öğrenciler için televizyon, oturma grubu ve mutfak gibi imkânlar bulunuyor. Ayrıca pansiyonda kahvaltı ve akşam yemekleri de veriliyor. Bu pansiyondan kısa bir yürüme mesafesinden sonra toplu taşıma noktalarına kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Erdem Kız Öğrenci Yurdu

Modern ve yenilikçi bir yurt olan Erden Kız Öğrenci Yurdu, parmak okuma sistemi ile yurt girişlerinin güvenliğini artırmış durumda. Ayrıca bu yurtta konaklayacak öğrencilerin konforu için de her şey düşünülmüş. Açık büfe sabah kahvaltısı, 4 çeşit akşam yemeği, balkonlu odalar ve revir gibi imkânları bu yurdu tercih edilir kılıyor. Ayrıca bu yurt hem konum, hem de manzara anlamında da pek çok yurttan daha çok talep görüyor. Bu yurtta 1, 2, 4, 5, 6 kişilik odalarda konaklamak mümkün.

Merve Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek öğrencilerin konforu düşünülerek dizayn edilmiş ve sosyal aktivite imkânları bol olan bir başka yurt da Merve Özel Erkek Öğrenci Yurdu. Bu yurdun en büyük avantajı oldukça merkezi bir konumda yer alıyor olması. Ayrıca etüt salonu ve büyük bir yemekhaneye de Sahip. Odalarda ayrı tuvaletler, duşlar ve çalışma masaları da bulunuyor. Ayrıca 7 / 24 internet ve sıcak su da yine yurdun hizmetleri arasında.

Hasan Ali

Web Tasarımı , SEO , SEM Hizmetleri... Özel bir firmada teknisyen olarak çalışmaktayım. Boş vakitlerimde web tasarım, SEO alanlarında kendimi geliştiriyor ve bir çok projeye ortak oluyorum. Aynı zamanda şuanda bulunduğunuz blog sayfasında makaleler yayınlayarak sizlere bilgiler paylaşıyorum.

BU YAZIMIZI OKUDUNUZ MU?

Ortalama Eletronik Aletlerin Garanti Süresi

Ortalama Elektronik Alet Garanti Süresi Elektronik aletler son derece hassas ürünler olup kullanımları belli bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.