Ridos Termal Otel Telefon Numarası

Telefon:(0464) 416 2150

Rize’nin İkizdere ilçesinde bulunan Ridos Termal Otel müşterilerine eşsiz Karadeniz doğasının yanında 30 dönümlük arazide kurulan tesiste termal havuz , konaklama ve restoran hizmetleri sunmaktadır. Bunun yanı sıra tesiste bir çok aktiviteyi gerçekleştirmenize olanaklar sağlanmıştır.

Ridos Termal otel telefon numarası 0464 416 21 50 arayarak rezervasyon yaptırabilir yada bilgi alabilirsiniz.

Rize’de gezilecek yerlerin başında bulunan Ridos Termal Oteldeki termal su havuzlarının faydalarını sıralamak gerekirse

 • Kronik Bel Ağrısı
 • Ekrem Ağrısı
 • Yumuşak Doku Ağrısı

hastalıklarının tedavisini tamamlayıcı etkileri bulunmakla beraber,

 • Cilt üzerinde egzama,
 • akne,
 • nörodermatit ,
 • kronik rezidüel ürtiker,
 • bazı sedef türleri hastalıklarını tedavi edici özelliği bulunmaktadır.

Ridos Termal Otel Telefon Numarasını arayarak rezervasyon yapabilirsiniz.

Ridos Termal Otel Telefon Numarası

Ridos Termal Otel, Rize’nin İkizdere ilçesinde bulunmaktadır. Ridos Termal Otel, Başköy Tarihi Köprüsü’ne çok yakındır ve yürüme mesafesindedir. Muzaffer Terzi Parkı’na yaklaşık olarak 16,8 kilometre, İkizdere Talip Kahraman Stadyumu’na 6,7 kilometre ve Rize Otogarı’na 60 kilometre mesafede yer almaktadır.

Ridos Termal Otel İletişim

Ridos Termal Otel ile iletişime geçmek isteyen kişiler (0464) 416 2150 numarasından oteli arayabilir. Bu numaradan oteli arayarak rezervasyon yaptırabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca iletisim@ridosotel.com.tr adresinden de otel yetkililerine e- mail atabilir, soru ve sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Otel Hakkında

İkizdere olağanüstü doğası ile Cennet Vadi olarak adlandırılmaktadır. Ridos Termal Otel eşsiz orman manzarası ile çevrili derenin kıyısında bulunan en büyük Termal Otel’dir. Otel toplamda 30 dönümlük araziye kurulmuş bir tesistir. İçerisinde termal havuz, konaklama, restoran gibi hizmetler sunulmaktadır. Bunun haricinde otel içerisinde birçok aktivite de gerçekleştirebilir, termal su havuzlarından faydalanabilirsiniz. Ridos Termal Otele 0464 416 21 50 numarasından ulaşabilir, rezervasyon yaptırabilir ya da otel içeriği ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Huzurlu ve sağlıklı bir tatil yapmanızı sağlayacak olan Ridos Otel’de toplam 148 misafir odası bulunmaktadır. Tesis içerisindeki tüm odalarda banyo, televizyon, kasa, uydu yayını, uyandırma servisi ve gardırop mevcuttur. Restoran içerisinde sabah ve akşam yemekleri sunulmaktadır. Balayı çiftleri için özel hazırlıklar, oda süslemesi ve meyve sepeti gibi ikramlar verilmektedir. Ayrıca otel içerisinde fitness merkezi de bulunmaktadır. Tam donanımlı SPA merkezi ve vücut bakımı, yüz bakımı gibi alternatifler de müşterilere sunulmaktadır.

Termal Su Havuzu Faydaları Nelerdir?

Termal su havuzunun birçok faydası bulunmaktadır. İşte o faydalar:

 • Kronik Bel Ağrısı şikayeti bulunanlara,
 • Ekrem Ağrısı yaşayanlara,
 • Yumuşak Doku Ağrısı yaşayanlara termal su birebirdir. Bunun haricinde:
 • Cilt üzerinde oluşan egzamaya,
 • Geçmek bilmeyen aknelere,
 • Nörodermatite,
 • Konik rezidüel ürtiker ve bazı sedef hastalıklarına iyi gelmektedir.

Termal suyun yanı sıra Otel içerisinde sauna, hamam ve maden suyu kaynağı da bulunmaktadır. Misafirlere su tedavisi başta olmak üzere pek çok farklı tedavi uygulanabilir.

Hasan Ali

Web Tasarımı , SEO , SEM Hizmetleri... Özel bir firmada teknisyen olarak çalışmaktayım. Boş vakitlerimde web tasarım, SEO alanlarında kendimi geliştiriyor ve bir çok projeye ortak oluyorum. Aynı zamanda şuanda bulunduğunuz blog sayfasında makaleler yayınlayarak sizlere bilgiler paylaşıyorum.

BU YAZIMIZI OKUDUNUZ MU?

Ortalama Eletronik Aletlerin Garanti Süresi

Ortalama Elektronik Alet Garanti Süresi Elektronik aletler son derece hassas ürünler olup kullanımları belli bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.