10 Adımda Ev Dekorasyonu

EV DEKORASYONU İLE İLGİLİ 10 BİLGİ

Vaktimizin çoğunu evde geçiriyoruz bu nedenle evimiz ferah ve bir düzen içinde olması bizi oldukça mutlu edecektir. Görsel yönden dikkat çeken ev dekorasyonu bizde huzur sağlayacaktır. işte size 10 adımda ev dekorasyonu ile ilgili ipuçları.

TABLOLAR

Ev dekorasyonunun olmasa olmazı tablolar evinize şıklık katacaktır. Evinizde bahar havası katmak isterseniz çiçekli veya manzaralı tablolar alarak evinizin havasını değiştirmekle başlayabilirsiniz.

ÇİÇEKLER

Hobi olarak ta yapılan bitki yetiştirme burada da geçerlidir. Çiçekler bir kadını olduğundan daha mutlu eden büyüye sahiptir. Odanızda en boş duran kısmı şöyle güzel bir saksı çiçeği ile renklendirmek odanızın görünüşünü biranda değiştirecektir. Küçük yapay çiçeklerle mutfak tezgahınızı şekillendirebilirsiniz.

DEKORATİF KİTAPLIKLAR

Marjinal kitaplıklar evinize değer katacaktır. Ayrıca gelen misafirlerin gözdesi olacağını göz önünde bulundurmakta fayda var .

AHŞAP RAFLAR

Ahşap raflar evinize aşırı dekoratif olacaktır.Beşgen altıgen üçgen olan ahşap raflara bakmaktan gözünüzü alamayacaksınız uygun fiyatlı olan bu ahşap rafları minicik bir çiçek ile süsleyebilirsiniz.

AKVARYUM

Evet şaşıracağınız bir bilgi olabilir. Ama büyük bir akvaryumda yüzen balıkları izlemek insana terapi gibi geliyor. Belki inanmayabilirsiniz ama bunu denemenizi tavsiye ederim. Akvaryumda yüzen balıkların oynamaları yemlerini yerken tatlı kavgalarını izlemek terapi etkisi yaratıyor.

BİBLOLAR

Yaşlı dede ve nene bibloları, aşık çiftler bibloları,yavru filler,cam meyveler (nar) vb. biblolar tabi ki en yakıştığı yer televizyon üniteleri ama sizin insiyatifinize kalmış bir şey dilerseniz banyonuzda da değerlendirebilirsiniz. Çamaşır makinesi banyoda olanlar biblolarla üstüne hareket katabilir

TERARYUMLAR

Teraryumlar muhteşem dekoratif olabilir. Cam bir fanusun içinde minyatür evler balonlar insanlar hayvanlar taşıyan teraryumlar evinizde güzel bir etki yaratır.

ŞAMDAN & MUMLAR

Şamdan ve mumlar evinize bir hareketlilik katacaktır. Romantizmin etkisini arttıran şamdan ve mumlar kokularıyla sizi büyüleyecektir.

YAZI TAHTALARI

Geçtiğimiz yıllarda moda olan yazı tahtaları genelde mutfaklarda kullanılır. Ama günümüz teknolojisiyle ışıklı yazı tahtaları ile dilediğiniz yazıları yazdırarak odanızda yerini aldırabilirsiniz.

AYNALAR

Avangard aynalalarla kapı girişinizi süsleyebilirsiniz kapınız açıldığında misafirlerinizi karşılayan aynalar onlarıda mutlu edecektir. Aynalar harika bir yansımadır.

Siz ev dekorasyonunuzu nasıl yapıyorsunuz? Bize yorum yazarak dekorasyon fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Rabia

RABİA Tıbbi Sekreterlik ve Dökümantasyonluk okumaktadır. Boş zamanlarının çoğunu çeşitli yazılar yazarak, geçirmektedir. Kendisini‘ YAZI YAZARKEN BAŞKA DÜNYAYA IŞINLANIYORUM ‘ sözleriyle ifade etmektedir. En büyük hayali yazar olmaktır.

BU YAZIMIZI OKUDUNUZ MU?

Ortalama Eletronik Aletlerin Garanti Süresi

Ortalama Elektronik Alet Garanti Süresi Elektronik aletler son derece hassas ürünler olup kullanımları belli bir …

1 Yorum Yazılmış

  1. harika fikiler paylaştınız . oturma odamı yavaş yavaş güzelleştireceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.