Kredi Kartımda, İyzico İstanbul TR Nedir

İyzico , bireysel ve kurumsal binlerce müşterisine ödeme altyapısı ve satış sonrası destek hizmeti sunan, BDDK ve PCI-DSS lisanslarına sahip bir finans teknolojileri şirketidir. Yani bizler internetten alışveriş yaptığımız çoğu internet sitesi banka sanal pos kullanmak yerine iyzico firmasını tercih ediyor ve yaptığımız işlemler iyzico firması üzerinden işlem görüyor.

Kredi kartımın ekstesini incelediğimde iyzico istanbul tr açıklamalı iki adet işlem yapıldığını gördüm. İşlemi benmi yaptım? İyzico Kendisimi çekim yaptı kartımdan anlayamadım. Çünki açıklama yetersizdi. Kredi kartı kullandığım banka sorunla ilgili yardımcı olmadı.

Yaptığım işlemin hangi alışveriş sitesinden yapıldığını öğrenmek için iyzico firmasına mail gönderdim. Mailimi kısa sürede cevapladılar. Teşekkür ederim.

Peki sizin kartınızda da açıklaması yetersiz olan ve iyzico ile başlayan ödemeler var ve şüpheleniyorsanız iyzico web sitesi iletişim bölümünden firma ile iletişime geçmeniz olacaktır. Kısa sürede cevap veriyorlar.

Peki İyzico istanbul Tr ile yaptığım işlem Nedir?

Bazı şeyleri otomatik odeniyor, üzerinden zaman geçiyor ve unutuyoruz. Yaptığım işlem godaddy firmasından alan adı satın aldım ve hosting paketimi yeniledim Çok şükür tahmin ettiğim gibi değilmiş.

Sizde kredi kartı ekstrenizde şüphelendiğiniz işlemleri iyzico iletişim sayfasından yazarak kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz.

Hasan Ali

Web Tasarımı , SEO , SEM Hizmetleri... Özel bir firmada teknisyen olarak çalışmaktayım. Boş vakitlerimde web tasarım, SEO alanlarında kendimi geliştiriyor ve bir çok projeye ortak oluyorum. Aynı zamanda şuanda bulunduğunuz blog sayfasında makaleler yayınlayarak sizlere bilgiler paylaşıyorum.

BU YAZIMIZI OKUDUNUZ MU?

Ortalama Eletronik Aletlerin Garanti Süresi

Ortalama Elektronik Alet Garanti Süresi Elektronik aletler son derece hassas ürünler olup kullanımları belli bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.