Windows 7 Araçları Hizmete Bağlanamıyor Çözümü

Windows 7 Araçları Hizmete Bağlanamıyor

Windows 7 bilgisayarımızda birçoğumuz görünüme önem veririz ve masaüzerinde windowsun bize sunduğu hava durumu aracı saat tarih gibi araçları masaüzerine ekleriz. Son günlerde masaüstü araçlarında hizmete bağlanamıyor hatası alıyorsanız bunun sebebini çok araştırmış olabilirsiniz ama yapacağınız ayarlamalar ve değişimler ile bu hatayı düzeltemezsiniz çünki windows güvenliği nedeniyle bu araçların hizmetine son verdiğini duyurdu. Böylece artık alıştığımız Windows 7 Araçlarındaki hava durumu aracını kullanamayacağız.

Sizler için yeni araçlar araştırıp yakında burada sizlerle paylaşacağım.Eğer siz alternatif araçlar bulduysanız sitemizden yorum alanına yorum bırakarak diğer ziyaretçilerimizi bilgilendirmiş olursunuz.

Hasan Ali

Web Tasarımı , SEO , SEM Hizmetleri... Özel bir firmada teknisyen olarak çalışmaktayım. Boş vakitlerimde web tasarım, SEO alanlarında kendimi geliştiriyor ve bir çok projeye ortak oluyorum. Aynı zamanda şuanda bulunduğunuz blog sayfasında makaleler yayınlayarak sizlere bilgiler paylaşıyorum.

BU YAZIMIZI OKUDUNUZ MU?

Ortalama Eletronik Aletlerin Garanti Süresi

Ortalama Elektronik Alet Garanti Süresi Elektronik aletler son derece hassas ürünler olup kullanımları belli bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.