Programsız Çoklu SKYPE Açma

Eskiden msn çoklu oturum açmak için çeşitli programlar kullanıyorduk. Bugün artık skype kullandığımıza göre skype çoklu oturum açmanın mümkün olduğunu hatta hiç bir program kullanmadan skype çoklu oturum açabilirsiniz.

 

Skype çoklu oturum açmaya geçmeden önce yapmamız gerekenleri sıralamak gerekirse

 

C:\Program Files (x86)\Skype\Phone yolundaki skype.exe dosyasına sağ tıklayıp masaüstünde kısayol oluştur diyerek kısayolu oluşturalım. Ardından oluşturduğumuz kısayola sağ tıklayarak özellikler dedikten sonra hedef bölümündeki “C:\Program Files (x86)\Skype\Phone\Skype.exe” bölümünü “C:\Program Files (x86)\Skype\Phone\Skype.exe” /secondary olarak güncelleyiniz.

 

Artık skpyede çoklu oturum açabilirsiniz.

Skype de çoklu oturum açmak içinde programlar mevcut. Ama bu işi programsız yaparken neden programa ihtiyaç duyalım. Skype çoklu oturumla iyi sohbetler dilerim.

 

Hasan Ali

Web Tasarımı , SEO , SEM Hizmetleri... Özel bir firmada teknisyen olarak çalışmaktayım. Boş vakitlerimde web tasarım, SEO alanlarında kendimi geliştiriyor ve bir çok projeye ortak oluyorum. Aynı zamanda şuanda bulunduğunuz blog sayfasında makaleler yayınlayarak sizlere bilgiler paylaşıyorum.

BU YAZIMIZI OKUDUNUZ MU?

Ortalama Eletronik Aletlerin Garanti Süresi

Ortalama Elektronik Alet Garanti Süresi Elektronik aletler son derece hassas ürünler olup kullanımları belli bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.