İndirimli Freud Elmas Testereler

Freud Elmas Testere

Freud elmas testere, kesim ve ebatlama işleri için kullanılan sanayi tipi bir testere çeşididir. En uygun freud testere fiyatlarına Özçelik kesici takım web sitesinden sahip olunabilir. Sanayi tipi her kullanıcının ihtiyacı olan en uygun freud elmas testere yanı sıra Özçelik kesici takım web sitesinde el aletleri, makineler, bıçaklar, testereler, yedek parçalar, zincirli matkap gibi aletler de bulunur. Özçelik kesici takım ödemelerini havale veya EFT yöntemiyle alır. Ayrıca freud elmas testerelerde yüzde 10 indirim vardır.

Kategorileri ve Testere Fiyatları

Freud ahşap kesim testeresi sağ sol dişli bu testere, 300×3.2×30 boyutundadır. Fiyatı 350 TL artı KDV’dir. Fiyatlar boyutuna göre değişiklik gösterebilir.

Freud alüminyum kesim testeresi alüminyum parça veya panel kesiminde kullanılan bir testere türüdür.

Freud mdf kesim testeresi mdf plakaların kesini için kullanılır. 350 TL civarında fiyatları vardır.

Freud laminant kesim testeresi laminant türü parkelerin kesiminde kullanılır. 300 TL ile 400 TL arasında bir fiyat aralığı vardır. Tüm kategorilerdeki testerelerin ayrıntılı açıklaması Özçelik kesici takım web sitesinde.

Hasan Ali

Web Tasarımı , SEO , SEM Hizmetleri... Özel bir firmada teknisyen olarak çalışmaktayım. Boş vakitlerimde web tasarım, SEO alanlarında kendimi geliştiriyor ve bir çok projeye ortak oluyorum. Aynı zamanda şuanda bulunduğunuz blog sayfasında makaleler yayınlayarak sizlere bilgiler paylaşıyorum.

BU YAZIMIZI OKUDUNUZ MU?

10 Adımda Ev Dekorasyonu

EV DEKORASYONU İLE İLGİLİ 10 BİLGİ Vaktimizin çoğunu evde geçiriyoruz bu nedenle evimiz ferah ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.