2019’a Başlangıç

Her yıl düzenli yapmaya çalıştığım analiz ve değerlendirmelerimde bu sefer arkada bıraktığımız 2018 yılının değerlendirmesini yapacağım. Değerlendirmelerime ve cümlelerime başlamadan önce hepinizin yeni yılını 2019 yılını kutlar, herkese sağlık mutluluk huzur getirmesini dilerim.

Daha önceki yıl inception-2018 konu başlıklı makalemi okumamızı tavsiye ederim. Bu makalemde askerlik zamanlarımdan ve askerden sonraki dönemde yaşadığım maddi sıkıntılar ağırlıktaydı. Aslına bakacak olursak 2018 yılında da maddi zorluklarla mücadele ettim. Aldığım bir kararla kredi kartlarını kırdım. Al gülüm ver gülüm şeklinde bir düzen kurmaya çalıştım ama henüz bir sonuç alamadım. Ama zaferin sesini duyuyorum…

Yine bir önceki yılın temennisinde yeni bir bilgisayar yeni programlar ve eğitimler vardı. İsterseniz bunlarla ilgili planlarımın nasıl gittiğini sizlerle paylaşayım. Öncelikle hala bilgisayarımı yenileyemedim ve bu temennim 2019 yılı için geçerliliğini sürdürüyor. Program ve eğitimlere gelecek olursak Adobe İnDesing üzerinde birkaç saatlik video eğitimine katıldım. Bunun dışında pek söz edilebilecek bir eğitim yada program öğrenmedim.  Dilerim daha aktif kendimi geliştirip bilgi üretip bu bilgisi sizlere paylaşabilirim.

2018 yılı benim için biraz iş-ev modunda geçti hatırladığım anlatmayı gerek gördüğüm pek bişey yok. Maddi durum bozukluğu dışında. Bu yıl planlamalarım doğru sonuçlar verirse daha aktif , daha üretken  ve daha mutlu bir yıl olacağını düşünüyorum.

2018 yılında sitemizde neler yaptık?

Öncelikle sitemizdeki çoğu makale ve içerik tek tek gözden geçirildi gerekli  düzenlemeler yapıldı. Seo bakımından zenginleştirildi. Google reklam yerleşimleri yapıldı. Sitede gereksiz yer kaplayan bazı içerikler kaldırıldı. Birkaç makale yayınlandı. Birkaç hazır makale alındı ve sitemize eklendi.  Makale içi reklam alımlarımız oldu. Birkaç yayıncı siteden reklamlar aldık ve yayınladık.

2019 yılında sitemizde neler yapmayı planlıyoruz?

Bu yıl sitemizin içerik bakımından daha etkin olacağına inanıyorum. Bu nedenle sitemizde yer alan kategorilerde özellikle kombi kategorisinde daha çok içerik üreteceğiz. Site içi SEO çalışmaları yapıp sitemizi daha üst sıralara çıkaracağız.

Siz sitemizden neler bekliyorsunuz ? Bunu yorumlarınızdan bize iletebilirsiniz.

Hasan Ali

Web Tasarımı , SEO , SEM Hizmetleri... Özel bir firmada teknisyen olarak çalışmaktayım. Boş vakitlerimde web tasarım, SEO alanlarında kendimi geliştiriyor ve bir çok projeye ortak oluyorum. Aynı zamanda şuanda bulunduğunuz blog sayfasında makaleler yayınlayarak sizlere bilgiler paylaşıyorum.

BU YAZIMIZI OKUDUNUZ MU?

Ortalama Eletronik Aletlerin Garanti Süresi

Ortalama Elektronik Alet Garanti Süresi Elektronik aletler son derece hassas ürünler olup kullanımları belli bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.