Ne Oldu Sana İSTANBUL

Kafiyeli şiirlere konu olan, aşk romanlarının evi olan İstanbul… Güzelliklerini öve öve bitiremeyen şairler, yazarlar ve aşıkların yalancı olduğunu düşünmeye başladım.

Yarışma başlarken yarışmacı seyircisini öyle noktaya taşımıştıki artık salon alkış sesinden inliyordu. Yarışmacı yarışmaya başladığında ise alkış sesleri yavaş yavaş azaldı ve yerini yuhlama seslerine bıraktı. İstanbul’da şimdi benim için öyle oldu. Bu seneki İstanbul gezimde İstanbul’dan hiç bu kadar nefret duymamıştım. Sokaklarda gündüz vakti devletin ve milletin malına zarar vermek için cirit atan insanlıktan uzak varlıklar varken seni nasıl överim İstanbul? Güvenlik birliklerinin bir olaya gelmesi saatleri bulurken, seni iyi olarak anlatmak olurmu İstanbul?

Yazıma bir şiirle noktalamak istiyorum.

Bir hazinesin sana ulaşmadan zenginliği düşündüğüm
Bir saraysın içine girmeden hayalinle uyuduğum
Bir şehirsin İstanbul yalanlarınla aldatıldığım…

Hasan Ali

Web Tasarımı , SEO , SEM Hizmetleri... Özel bir firmada teknisyen olarak çalışmaktayım. Boş vakitlerimde web tasarım, SEO alanlarında kendimi geliştiriyor ve bir çok projeye ortak oluyorum. Aynı zamanda şuanda bulunduğunuz blog sayfasında makaleler yayınlayarak sizlere bilgiler paylaşıyorum.

BU YAZIMIZI OKUDUNUZ MU?

Ortalama Eletronik Aletlerin Garanti Süresi

Ortalama Elektronik Alet Garanti Süresi Elektronik aletler son derece hassas ürünler olup kullanımları belli bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.