Web Tasarım Paket 1

Web Tasarım Paket 1

Anahtar teslimi web tasarım hizmetimizin detayları aşağıdadır. Bu paket küçük işletmeler için düşünülmüş uygun fiyatlandırma yapılarak hazırlanmış ve düşük bütçeli işleriniz için hazırlanmıştır.

Domain

Web sitenize uygun domain firmanız adına satın alınarak işlem yapılır. Domain sizin firmanıza yada isminize kayıt edilir ve işlem yapılır.

Gerekli Belgeler; Faaliyet Belgesi,Ticari Sicil Belgesi, Oda Sicil Kayıt Sureti.

Hosting

Web sitenizin ihtiyacın karşılayacak yüksek performanslı hosting paketimiz ile sitenizde kesinti yaşamayacaksınız. Aynı zamanda otomatik yedekleme sistemi ile sitenizde yaptığınız hatalı bir işlemi bir önceki gün yedeğini yükleyerek sitenizi kullanıma devam edebilirsiniz.

WordPress Kurulum

Web sitenizin en iyi şekilde çalışacağı optimizasyon ve seo ayarlarını, Ücretsiz tema galerisinden seçeceğiniz temanın kurulumu ve gerekli ayarları yaparak sitenizin kurulumunu tamamlıyoruz.

Gerekli Dökümanlar; Firmanızın hakkımızda yazısı, iletişim ve fatura bilgileri, hizmetleriniz ve ürünleriniz ile ilgili tüm materyaller.

Logo Tasarım

Uzman ekiplerce hazırlanan logonuz ile kurumsal kimliğinizi ön plana çıkarıyoruz.

Sayfa Tasarımı

Web siteniz artık şekil almaya başladı ve yeni sayfalar ekleme ihtiyacı hissetiğinizde sayfa tasarım hizmetimiz ile isteğinize uygun seo uyumlu sayfalarınızı sitenize entegre ediyoruz.

Paket Hediyelerimiz

  • Web siteniz hazır olduktan sonra 150 TL değerindeki SEO Çalışmasından ÜCRETSİZ faydalanacaksınız.
  • Sosyal Medya Hesaplarınız İncelenip Gerekli Düzenlemeler için uzman ekibimizden destek alabilirsiniz
Fiyatlandırma

Paket fiyatımız 500TL olup her yıl 250 TL ödeme yaparak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.