Alışveriş Yapmadan Para Kazandıran Fırsat

Daha önceki makalelerimizde beruby hakkında bilgi vermiştik. beruby ile internette alışveriş yaparak ve siteleri ziyaret ederek para kazanmanın yanı sıra davetiye sistemiylede para kazandırmaya devam ediyor. Yenilenen beruby ile şimdi alışveriş yapmadanda para kazanmak mümkün bunun için hemen beruby‘ye üye olarak kazanmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl Alışveriş Yapmadan Kazanacağım?

Bu sorunun cevabı oldukça basit aslında. Beruby‘ye üye olduktan sonra hemen kazan menüsü altında beruby’deki fırsatlar bölümünde yer alan site ziyaretlerinden, video izleyerek ve anket doldurarak para kazanabiliyorsunuz.

Beruby sitesini biraz incelediğimizde yüksek meblada kazananları görüyoruz. Sizde daha fazla kazanmak için hemen kazan fırsatından yanı sıra alışverişteki fırsatları değerlendirmelisiniz. Yani alışveriş yapmadan önce beruby girip alışveriş yapacağınız siteyi buluyorsunuz. ve bağlantıdan alışveriş yaparak alışverişiniz üzerinden % 15 lere varan komisyonlar alabiliyorsunuz. Eğer üzerinde durulup özen gösterilirse sizlerde bence güzel kazançlar sağlayabiliriz.

Şimdiden herkese bol kazançlar dilerim.

Alışveriş Yaparak Para Kazandıran Fırsat

Beruby’den sonra bahsedeceğimiz site ARTIWAY ;

Artıway daki mağazalardan alışveriş yapıyorsunuz ve mağazanın size verdiği bonus kadar hesabınıza alışveriş tamamlanması sonucu bonus yükleniyor. Örnek olarak Artıway üzerinden kullanıcı girişi yaparak N11 sitesinden alışveriş yaptıpınızda alışverişinizin %0.75’i kadar bonus hesabınıza yükleniyor. İnternetten sık sık alışveriş yapıyorsanız artıway muhakkak denemelisiniz.

ARTIWAY.COM.TR

Hasan Ali

Web Tasarımı , SEO , SEM Hizmetleri... Özel bir firmada teknisyen olarak çalışmaktayım. Boş vakitlerimde web tasarım, SEO alanlarında kendimi geliştiriyor ve bir çok projeye ortak oluyorum. Aynı zamanda şuanda bulunduğunuz blog sayfasında makaleler yayınlayarak sizlere bilgiler paylaşıyorum.

BU YAZIMIZI OKUDUNUZ MU?

Ortalama Eletronik Aletlerin Garanti Süresi

Ortalama Elektronik Alet Garanti Süresi Elektronik aletler son derece hassas ürünler olup kullanımları belli bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.