Windows 8 Başlat Menüsü Ekleme

Windows 7’den sonra deneme sürümü olan window 8’i kullananlar yada kullanmaya başlayanlar windows 8 de alıştığımız o başlat menüsünün olmadığını görmüşüzdür. Windows 8’e küçük ir program kurarak hem başlat menüsüne sahip oluyoruz hemde bazen sıkıcı bil hal alan windows 8 metro arayüzünü kapatabiliyoruz.

Bu uygulamayla bilgisayarınızı alıştığınız başlat menüsüne sahip olacak ve alışamadığınız windows 8 arayüzüne elveda diyeceksiniz. İnternette bu konuyla ilgili bir çok uygulama ve program mevcut. Biz bu uygulamayı uygulamanın yapımcı sitesinden indirip kullanacağız.

  • Windows 8 Başlat Menüsü Değiştirme
  • Metroyla kolayca ve Masaüstü Arayüz arasında geçiş
  • Programlar ve Dosyalar hızlı erişim
  • Özelleştirilebilir Kolay ve Kullanımı Ücretsiz

Windows 8 Başlat menüsü eklemek için uygulamayı indirin.

Uygulama ile artık windowsunuza başlat menüsü ekleyerek keyifli kullanım sağlayabilirsiniz. Alıştığımız eski windows sürümlerinden yeni windows 8’e geçen kullanıcılar için hazırlanan başlat menüsünü yazılımını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bir çok uygulamada bilgisayarınızı tehdit eden yazılımlar olsada bu uygulamayı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Windows mühendislerininde bu işi bir güncelleme ile düzeltmeleri beklentisine kapıldımsada windows tarafında bir çalışma haberi almadım. İlerleyen zamanlarda yada yeni windows sürümlerinde başlat menüsü eklenir.

Yorum yapın