Anasayfa / Rize Kombi Petek Temizliği

Rize Kombi Petek Temizliği

Hizmetlerimiz

Aşağıdaki hizmetlerimizi inceleyerek istediğiniz hizmet için satın alma işlemi yapabilirsiniz.

Radyatör (Petek) Temizliği

10 Metre'ye kadar olan radyatörler yıkanarak içerisinde oluşmuş olan pas, kireç, tortular temizlenir.

175 TL

Radyatör (Petek) Temizliği Koruyuculu

10 Metre'ye kadar olan radyatörler yıkanarak içerisinde oluşmuş olan pas, kireç, tortular temizlenir. Temizleme işlemi sonrasında sistemin tekrar pas, kireç ve tortu oluşumunu önleyici koruyucu kimyasal ilave edilir.

250 TL

Radyatör (Petek) Kimyasal Temizliği ve Koruyucu

10 Metre'ye kadar olan radyatörler özel olarak kombi tesisatı temizliği için üretilmiş kimyasal ile yıkanarak içerisinde oluşmuş olan pas, kireç, tortular temizlenir ve dezenfekte edilir. Dezenfekte edilen radyatörler tekrar pas, kireç ve tortu oluşumunu önleyici koruyucu kimyasal ilave edilir.

350 TL

"Geç Kamayın! Peteklerinizi Temizletin. Kışa Hazırlıklı Girin."

Neden Radyatör Temizliği Yapılmalıdır?

Peteklerinizi Temizleterek Tasarruf Edbilirsiniz.Peteklerinizin İçinde kullanımdan dolayı tortu oluşmaktadır buda petekerinizin içindeki su akışını engellemektedir ve peteklerinizin tam anlamı ile ısınmasını engeller.Ayrıca bu tortu kombinizin filtresini tıkadığı için kombinizin zorlanacak ve daha çok çalışarak ısınma sağlamak için 50 derece ile elde edeceğinizin ısıyı 60-70 derece ile vermeye başlayacaktır.Bu yüzden peteklerinizi ve kombinizi temizletmelisiniz. Petekleriniz Temizlendikten sonra kombinizinde Filtre bakımı yapılmaktadır.

Radyatör ( Petek ) Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek temizliği için peteklerinizin yerinden sökülmez ev kirletilmez Rize petek temizliği Banyonuzdaki Havlu pan , Petek yada kombinizin altından su çıkış giriş bağlantı noktalarından yapılır.

Randevu Almak İçin Kayıt Olunuz

Kombi Markanızı Seçiniz:

Bu yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz