Anasayfa / Demirdöküm Kombi / RF 6001 Oda Termostatı Kombiye Nasıl Bağlanır?

RF 6001 Oda Termostatı Kombiye Nasıl Bağlanır?

Nitromix Kombiye RF 6001 Oda Termostatı Bağlama

Demirdöküm nitromix modeli yoğuşmalı kombiniz var ve kombinize oda termostatı olarak RF 6001 Oda termostatı bağlamak istiyorsanız öncelikle yetkili servisinizden teknik destek almalısınız.

Bazen bu işlemi kendiniz yapmak isterseniz size bazı ekipmanlar lazım olacaktır. Bu ekipmanlar oda termostatında kullanacağınız pil, kombiye bağlamak için gerekli kablo ve kombinizin anakartına ulaşmak için gerekli tornavidalar olmalıdır.

Nitromix kombiye oda termostatı bağlamak için gerekli ekipmanlara sahipseniz ve bağlantıyı siz yapmak istiyorsanız ve elinizde RF 6001 Termostat için Nitromix Kombiye Bağlanmasında kullanılacak kablo elinizde yok ise buradan tedarik edebilirsiniz.

Tüm ekipmanlara sahip iseniz yapmanız gereken;

Atromix Kombiye RF 6001 Termostat Bağlanması

Demirdöküm Atromix Kombiye Oda termostat bağlamak istiyorsanız yapmanız gerekenler öncelikse servisten destek almalısınız. Yapacağınız yanlış bir uygulama veya işlem geri dönülemez sonuçlara neden olabilir.

Teknik bilgi ve beceriye sahip ve oda termostatını siz bağlamak istiyorsanız yapmanız gerekenler şu şekilde.

RF 6001 Oda Termostat Yorumları

ürünü alalı 1 ay oldu fakat hassasiyet 1 derece aşağı be yukarı olarak açıp kapaması gerçekten çok saçma , ya üşüyorsunuz yada sıcaktan bunalıyorsunız bu yüzden sorunlu bir ürün , tavsiye etmiyorum.

a. y. (41) – İstanbul – Türkiye


+1 veya -2 derece fark ile çalışıyor

arkadaşlar bu oda termostadı diğer yorum yapan arkadaşların söylediği gibi hiç hassas değil , 24 derece ye ayarladınız diyelim evin ısısı 25 derece olmadan kombiyi kapatmıyor veya oda sıcaklığı 23 derecenin altına inmeden tekrar çalışmıyor. Kalibrasyon ayarıda yok açıkçası ben de beğenmedim.

a. y. (41) – İstanbul – Türkiye


çok kötü şu yüzden kötü 2 derecelik fark ile çalışıyor termostadı 24 derece yaptınız diyelim kombiyi 26 derece olmadan yada 22 dereceye düşmeden açmıyor yani 2 derecelik fark ciddi kayıp ev için 22 derecede buz olur ev 26 derece de kışın ulaşması için çok yakar boşa para israfı


s. y. (33) MERKEZ – Çanakkale – Türkiye

RF 6001 Oda Termostat Hassasiyet Ayarı

RF 6001 oda termostatınızın derecesi evdeki diğer derecelerden farklı gösteriyorsa yada eviniz sıcakken düşük dereceler gösteriyorsa bunu ayarlayabilirsiniz. Oda termostatının hassasiyetini ayarlayabilmek için oda termostatı üzerinde bulunan sinyal ve derece düğmesine aynı anda basınız ardından derece yükseltmek için sinyal düğmesine düşürmek için derece düğmesine basınız hafızaya almak için tekrar sinyal ve derece düğmesine basınız.

RF 6001 Oda Termostat Uyumlu Kombiler

  • Demirdöküm Nitromix
  • Demirdöküm Atromix
  • Demirdöküm Neva
  • Demirdöküm Atron
  • Demirdöküm Nepto
  • Demirdöküm Nitron
  • Demirdöküm NitronPlus
  • Demirdöküm NitronCondanse
  • Protherm LYNX

Hakkımızda Hasan Ali

Hasan Ali
Trabzon Rize Website tasarım ve optimizasyon “Olabildiğince yalnız kalmalıyım. Başardığım ne varsa, ancak yalnızlığımın karşılığıdır.” hasanalicolak.com.tr

BU YAZIMIZI OKUDUNUZ MU?

Demirdöküm Exa Control 7 Kablolu Programlanabilir Oda Termostadı Kullanımı

DEMİRDÖKÜM EXA CONTROL 7 ODA TERMOSTAT KULLANIMI   Değerli ziyaretçilerimiz bugün sizlere demirdöküm’ün yeni çıkardığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir