Anasayfa / Demirdöküm Kombi / Protherm Lynx Condens Kombi

Protherm Lynx Condens Kombi

Protherm markasının tam yoğuşmalı yeni kombisi lynx condens 24 kW ve 28 kW olarak iki modeli var. %93 Isınma verimi ile ısıtma ve sıcak suda konforu sağlamaktadır.

Isıtma konumunda radyatör derecesini 10 °C ile 80 °C arasında ayarlayabilme özelliği, e-bus bağlantısı ile akıllı oda termostatı bağlanabilmesi lynx condens kombinin tercih edilmesini artırıyor.

Sıcak su konumunda 35°C ile 60°C arasında sıcaklık ayarı , minimun 2 l/dk maxsimum 11,4 l/dk su debisi ile sıcak suda konforu sağlamaktadır. 28 Kw modellerde maksimum su debisi 13,2 l/dk’dır.

52 d(B)a ses ile oldukça sessiz çalışan kombi mutfakta kullanabilirsiniz.

Kullanımı kolay LCD panel ile istediğiniz gibi kombiyi kolay ayarlayabir ve arıza durumunda LCD ekrandan arıza ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Lynx Condens kombi yoğuşmalı kombiler arasında en uygun fiyatlı olması ve servis hizmetini Demirdöküm Yetkili Servisleri tarafından sağlanması kombinin tercih edilme sebeblerinden sadece birkaçı.

Lynx Condens Kombi Kullanımı

F22 Hata Kodu ve Çözümü

F22 hatası su basıncı düşük olduğunu yada basıncı ölçen sensörün arızalı olduğunu gösterir. Yapılması gereken ise su basıncı 1.5 bar olacak şekilde kombiye su vermelisiniz.

F28 Hata Kodu ve Çözümü

Gaz kesintisi veya gaz vanasının kapalı olması sonucu bu hata oluşur. Hatayı gidermek için gaz vanalarının açık olduğuna ve gazında kesik olmadığından emin olduktan sonra açma kapatma düğmesine 3 sn basılı tutup kombiye reset atmalısınız.


Hakkımızda Hasan Ali

Hasan Ali
Trabzon Rize Website tasarım ve optimizasyon “Olabildiğince yalnız kalmalıyım. Başardığım ne varsa, ancak yalnızlığımın karşılığıdır.” hasanalicolak.com.tr

BU YAZIMIZI OKUDUNUZ MU?

Basınç Düşürücü

Su Basınç Düşürücü Ne İşe Yarar?

Su Basınç Düşürücü Nedir? Su basınç düşürücüden önce basınç kelimesini inceleyelim, Basınç; Herhangi bir güçün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir