Anasayfa / Dost Siteler / İndirimli Freud Elmas Testereler

İndirimli Freud Elmas Testereler

Freud Elmas Testere

Freud elmas testere, kesim ve ebatlama işleri için kullanılan sanayi tipi bir testere çeşididir. En uygun freud testere fiyatlarına Özçelik kesici takım web sitesinden sahip olunabilir. Sanayi tipi her kullanıcının ihtiyacı olan en uygun freud elmas testere yanı sıra Özçelik kesici takım web sitesinde el aletleri, makineler, bıçaklar, testereler, yedek parçalar, zincirli matkap gibi aletler de bulunur. Özçelik kesici takım ödemelerini havale veya EFT yöntemiyle alır. Ayrıca freud elmas testerelerde yüzde 10 indirim vardır.

Kategorileri ve Testere Fiyatları

Freud ahşap kesim testeresi sağ sol dişli bu testere, 300×3.2×30 boyutundadır. Fiyatı 350 TL artı KDV’dir. Fiyatlar boyutuna göre değişiklik gösterebilir.

Freud alüminyum kesim testeresi alüminyum parça veya panel kesiminde kullanılan bir testere türüdür.

Freud mdf kesim testeresi mdf plakaların kesini için kullanılır. 350 TL civarında fiyatları vardır.

Freud laminant kesim testeresi laminant türü parkelerin kesiminde kullanılır. 300 TL ile 400 TL arasında bir fiyat aralığı vardır. Tüm kategorilerdeki testerelerin ayrıntılı açıklaması Özçelik kesici takım web sitesinde.

Hakkımızda Hasan Ali

Hasan Ali
Trabzon Rize Website tasarım ve optimizasyon “Olabildiğince yalnız kalmalıyım. Başardığım ne varsa, ancak yalnızlığımın karşılığıdır.” hasanalicolak.com.tr

BU YAZIMIZI OKUDUNUZ MU?

Taksitle Ev Nasıl Alınır? Faizsiz ve Peşinatsız Konut Sahibi Olmak

Konut sahibi olmak isteyen kişiler, bazı zamanlar biriktirdikleri bütçe ile peşinat ödemesi yapma olanağına sahip …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir