Anasayfa / Genel / İnception 2018

İnception 2018

Günlerden pazar ve bir yılın son günü; sorular ve sorunlarla gecen zaman ve geride bıraktığı hiçlikler. Tüm bunların üstesinden gelmek için aylardır çabalarım emeklerim. Nerden mi başlayalım gelin gecen yılın son gününden hatırımda kalanlar ile başlayalım.

Askeriz  ve yeni bir yılın gelecek ümidine kapılmış asker arkadaşlarlayız. Ben sessiz sakinlin için koğusta uzandım yatmaktaım ve ben hariç herkez gazinoda yeni yıl  için eğlencede ve ben kafamı her zaman kurcalayan sorular ve sorunlarla başbaşa sessiz sakin ve uykuya hazır.

Askeriz demişken ve bu yazımızdada geçmişi hatırlayacaksak, askerlik anılarından başlayalım mı? 2017 yılının ilk altı ayı askerdik. Son altı ayıda para para para dediğim zamanlardı ve nasıl geçtiğini ben bile bilmiyorum. Evet ilk altı aydan başlayalım askerlik anımızda aklımızda kalanlardan.

İlginç bişey hatırlamıyorum, neyse devam edelim sonraki altı aydan; askerlik bitmiş dışarıdan artık hiç bir soru ve sorunları olmayan biriymişim gibi görülsede aslında kafamın içinde sadece soru ve sorunlar olduğunu hatırlatmamda fayda var ve kalan bu altı ay böyle hızlı sıkıcı geldi geçti ve bitiyor. Yılın son günü öğleye doğru uyandım nasılsa pazar ya soru ve sorunları sakin kafayla ele alalım.

Aslında bir başlangıç gerekiyor “Kalk ve Yap” !

Plan bilgisayarı yenilemek ve gerekli adobe programlarını satın almak , videbu ve benzeri eğitim  programlarına katılmak, Adobe prgramlarıya uğraşmak, bilgi üretmek ve paylaşmak .

 

 

Hakkımızda Hasan Ali

Hasan Ali
Trabzon Rize Website tasarım ve optimizasyon “Olabildiğince yalnız kalmalıyım. Başardığım ne varsa, ancak yalnızlığımın karşılığıdır.” hasanalicolak.com.tr

BU YAZIMIZI OKUDUNUZ MU?

Zorunlu Mali Trafik Sigortası Nedir?

Zorunlu Mali Trafik Sigortası Nedir? Zorunlu mali trafik sigortası; Bir kaza sonucunda zarar verilen diğer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir