Anasayfa / İklimlendirme ve Soğutma / 40 Günlük Staj Dosyası – Serviste Staj Yapanlara

40 Günlük Staj Dosyası – Serviste Staj Yapanlara

İklimlendirme ve Soğutma Staj Dosyası

İklimlendirme ve Soğutma Staj Dosyası Bugün stajdaki ilk günüm. Bir gün önceden staj yapacağım Demirdöküm Servisinin sabah kaçta açıldığını öğrendiğimden saat 8’e gelmeden servisin önüne geldim. Biraz bekledikten sonra serviste çalışan Ensar abi dükkanı açtı. Ensar abi ilk günümün heyecanını anlayıp benim heyecanımı yenmeme yardımcı oldu.

Saat 9 Buçuk da servisin sahibi Burhan usta ve Oğlu Faruk Abi geldiler. Onların gelmesiyle ben daha da heyecanlandım. Faruk abi bugün LPG’li bir ocağın doğalgaza dönüşümünü yapacağız dedi. Ben takım çantasını hazırladım. Faruk abi eksik malzemelerin olduğunu söyledi. Bende hangi malzemelerin eksik olduğunu sordum. Cevap olarak da ocak dönüşümünde kullanılacak doğalgaz memelerini ve macununu almadığımızı bana söyledi. Bende eksik malzemeleri tamamlayarak müşterinin adresine gitmek için yola çıktık.

İklimlendirme ve Soğutma Staj Dosyası

20 günlük ve 40 günlük olmak üzere iki adet staj dosyası hazırlanmıştır. Hazırlanan staj dosyaları iklimlendirme ve soğutma bölümünde okuyan ve bu bölümle alakalı staj yapanlar tarafından kullanılabilir.

Staj dosyalarını almak için iletişim sayfasından mail adresinizi gönderiniz.

Staj dosyamı tamamladım ve okula teslim ettim. Sizlerlede paylaşmak istedim ben internette çok aradım ama bulamadım. Umarım sizlerin işine yarar bu staj dosyası, sizler için aşağıdaki bağlantıdan staj dosyasını indirebililecek şekilde düzenledim.

Serviste stajlarını yapanlar, klima, kombi, ısıtma, soğutma,iklimlendirme staj dosyası arayanlar doğru adresteler. Aşağıdan staj dosyasını 40 günlük olarak indirebilirsiniz. Tamamen kendi emeğim ile hazırlanmıştır.Yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim.

İklimlendirme ve soğutma teknolojileri bölümünde okuyan veya servislerde staj yapanların kullanabileceği bir staj dosyasıdır.

Sizde hazırladığınız staj örneklerini bizimle paylaşırsanız yayınlamaktan onur duyarız.

İklimlendirme ve soğutma bölümü için hazırladığım staj dosyasını bu sayfadan indirebilir ve dilediğiniz gibi güncelleyip kullanabilirsiniz.

Staj Dosyasını İndir

Staj dosyası winrar ile sıkıştırılmış word dosyalarından oluşmaktadır. Telefonunuzda indirdiğinizde açması için uygulama indirmeniz gerekebilir. Bilgisayardan indirirseniz sorun yaşamazsınız.

 

Hakkımızda Hasan Ali

Hasan Ali
Trabzon Rize Website tasarım ve optimizasyon “Olabildiğince yalnız kalmalıyım. Başardığım ne varsa, ancak yalnızlığımın karşılığıdır.” hasanalicolak.com.tr

BU YAZIMIZI OKUDUNUZ MU?

Termostatik Vana İle Tasarruf ?

Termostatik vana; oda sıcaklığına göre radyatör vanasını otomatik açıp kapatan mekanik sistem. Termostatik Vana Nedir? …

2 YORUMLAR

  1. Avatar

    Sayfaların yarısı gözüküyor telefondan bilgisayardan denemedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir